Наталья Мальцева , 4 октября 2014 в 02:05

Володимир Ткаченко завершив зйомки відеокліпа на авторську композицію «Це моє життя».

Композиція "Це моє життя" була написана співаком та композитором Володимиром Ткаченко на вірші  Ірини Пиріг в липні цього року.

Артист не раз згадував про те, що пісня народилася в лічені дні після його повернення з благодійного туру, метою якого була підтримка громадян у містах наблеженних до АТО та військових, котрі зараз проходять курси лікування у шпиталях.

"Спочатку зима, а згодом і літо цього року нас змінили. Ніколи ми вже не будемо такими, як були. Багато хто, і я у тому числі, знайшли у собі таку щиру та віддану любов до України, яка буває тільки в маленьких дітей. Ми стали іншими, ми стали кращими, людянішими, навчились глибоко співчувати, підставляти плече, віддавати останнє. Це наше життя! Це моє життя! Це твоє життя!", - розповів виконавець.

Презентація пісні відбулася 30 серпня в рамках благодійного марафону "ПокаLeto", заснованого та спільного проведеного музичним каналом М1 і добродійним фондом "Благомай".

Авторський трек "Це моє життя" миттєво полонив серця прихильників та отримав дуже високу оцінку серед музичних експертів, причому не лише вітчизняних, але й іноземних.

Незабаром після прем'єри композиція з'явилася у двох голосуваннях престижного музичного порталу "На всі 100", де з перших днів увійшла до ТОР-3 й до сьогодні упевнено тримається в лідируючій трійці.

Через тиждень почався дуже відповідальний і трудомісткий знімальний процес відеокліпа. Вся висококваліфікована, дружня і взаємодоповнювана один одного команда професіоналів скрупульозно віднеслася до вибору основних локацій і устаткування для зйомок.

«Добре, коли режисер і оператор - однодумці», - прокоментувала перші дні знімального процесу сопродюсер артиста Олена Мозгова.

Останній день зйомок на своїй сторінці у Facebook дуже красномовно описав, як Володимир: "Це було дуже круто! 17 годин зйомок, безсонна ніч, але матеріал вийшов приголомшливий, без перебільшень. Дуже щасливий, дякую всім хто був поруч, ці 17 годин".

Так і стомлена, але дуже задоволена Олена Мозгова, котра зазначила: "Отже, ми закінчили зйомки) Дуже задоволені матеріалом! Переходимо у фазу монтування та корекції кольору. Дуже стомлені, але щасливі! Дякуємо один одному, за творчість, талант, плече поруч. Ми прекрасна команда!)".

Презентувати відео музикант та його сопродюсер обіцяють вже за місяць.

А доки голосуємо за новий авторський трек Володимира Ткаченко "Це моє життя" в двох хіт-парадах музичного порталу  "На всі 100", натискаючи обидва заслання:

http://beta.navsi100.com/charts/navsi100radio

http://beta.navsi100.com/charts/navsi100radio-ua

та не забуваємо підтримувати талановитого виконавця на премії "Пісня року" від телеканалу "Інтер" за засланням: http://song.inter.ua/

_______________________________________

*з використанням матеріалів сайту http://www.moon.ua/ ; фото - https://www.facebook.com/OfficialVladimirTkachenko?fref=ts

Рейтинг композиції «Це моє життя» в хіт-парадах музичного порталу «На всі 100».

Рейтинг композиції «Це моє життя» в хіт-парадах музичного порталу «На всі 100».

Вибір локацій для зйомок кліпа на пісню «Це моє життя».

Вибір локацій для зйомок кліпа на пісню «Це моє життя».

Команда професіоналів в роботі над зйомками кліпа «Це моє життя».

Команда професіоналів в роботі над зйомками кліпа «Це моє життя».

Володимир Ткаченко.Троїцька надбрамна церква. Святі врата Лаври. Зйомки кліпа на пісню «Це моє життя».

Володимир Ткаченко.Троїцька надбрамна церква. Святі врата Лаври. Зйомки кліпа на пісню «Це моє життя».
Концерты, шоу, представления, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Шоу-бизнес, продюсеры, Алена Мозговая (Олена Мозгова), Благотворительность, меценатство, социальная активность, Владимир Ткаченко, телеканал «Интер», кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи), рейтинг, хит-парад, радио-чарт, Киево-Печерская Лавра

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю