Наталья Мальцева , 5 декабря 2014 в 16:29

Володимир Ткаченко отримав народну премію «Пісня року - 2014».

4 грудня в прямому ефірі програми "Ранок з Інтером" відбулося чергове вручення національної музичної премії "Пісня року - 2014".

Щасливим володарем статуетки став співак, автор та композитор, Володимир Ткаченко. Тисячі глядачів віддали свої голоси за його композицію "Бути там, де ти ".

"Дуже дякую всім українцям, котрі голосували за «Бути там, де ти». Мені дуже приємно. Це для мене перший крок. Я обіцяю Вам писати. Радувати Вас своїми піснями. Побачимося наступного року" - звернувся до своїх шанувальників Володимир Ткаченко.

Нагадаємо, що пісня "Бути там, де ти" вперше побачила світ напередодні національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення - 2014". Миттєво завоювала прихильність слухачів, котрі  протягом декількох тижнів утримували пісню на вершині двох хіт-парадів музикального порталу «На Всі 100», де з рештою композиція отримала звання «Стовідсотковий хіт».

Під час спілкування з ведучою ранкового шоу Володимир розповів, що писав пісню частинами, починаючи з 2010 року. У 2011 році з'явився приспів, а в минулому році у співака виникло бажання саме з цим музикальним доробком представляти країну на конкурсі.

- "Це не була пісня спеціально для «Євробачення». Ця пісня просто "написалась" і я відчував, що з цією піснею хочу поїхати і показати українську мову, Україну. Я вважав, що з цією піснею можна зайняти дуже пристойне місце!"

Послухати пісню "Бути там, де ти" можна на офіційній сторінці Володимира Ткаченко: https://soundcloud.com/tkachenkomusic/ukraine-evrovision-2014

Володимир Ткаченко в студії програми «Ранок з Інтером» у рубриці (Нагородження переможців «Пісні року-2014»)

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Концерты, шоу, представления, Владимир Ткаченко, телеканал «Интер», музыкальная премия «Українська пісня року»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю