Алена Че , 5 мая 2017 в 00:16

Володимир Оліярник: «Моя журналістська діяльність розпочалася і триває на радіо»

22 квітня на радіо «Львівська хвиля» стартував оновлений «Суботній марафон» з Артуром Бобриком та Володимиром Оліярником. Замість мандрівної рубрики «Вздовж і впоперек» з’явилися дві нових: «Музичний батл», завдяки якій слухачі мають можливість познайомитися з не розкрученою музикою, та «Аперетив», у якій можна почути різноманітну позитивну інформацію та виграти цікаві призи у літературній забавці. З Артуром ми кілька місяців тому зустрічалися на сторінках нашого видання. Сьогодні ж познайомимося з Володимиром.

Володимире, для початку поділіться з нами своїми враженнями від оновленого «Суботнього марафону».

Насправді, я вважаю, давно було пора це зробити, оскільки «Вздовж і впоперек», чесно кажучи, вже трохи набридла. Що ж стосується нових рубрик, то я ними задоволений. Все заплановане нами здійснилося.

А що про нові рубрики думають слухачі?

Стосовно нових рубрик ми наразі отримуємо лише позитивні відгуки, хоча деякі слухачі говорять, що «Вздовж і впоперек» їм не вистачає.

І у «Вздовж і впоперек» у Вас була підрубрика, присвячена їжі. Знайшлося для неї місце і у «Аперитиві». Отже, саме собою напрошується питання про Ваші кулінарні вподобання.

Насправді готую все, оскільки люблю експериментувати зі стравами різних народів світу, але, на жаль, далеко не завжди вистачаю на це часу.

Чи не виникала у Вас думка про те, щоб ділитися зі слухачами власними рецептами або проводити кулінарні майстер-класи?

Взагалі-то ідея цікава, проте, на мою думку, я для цього ще сам аматор.

Ну, а тепер розкажіть, як Ви стали радіоведучим?

Стати радіоведучим я мріяв класу з 9-го. Саме тоді я вперше почув ранкове шоу «Все й одразу» на «Львівській хвилі» і подумав, що й мені було б непогано так само говорити в прямому ефірі. Після школи я здобув журналістську освіту і пов’язав своє життя з радіо. На «Львівській хвилі» почав працювати з 2014-го року. Тоді у зв’язку з подіями на Майдані ефір на цій радіостанції був цілодобовим, тому потрібні були нові ведучі. Якраз у той період на «Львівську хвилю» й прийшли ми з Володимиром Мельником та Артуром Бобриком. Спочатку ми з Володимиром вели нічні ефіри, інформували слухачів про те, що відбувалося на Майдані. Коли ситуація стабілізувалася, вирішили створити власний проект з метою залишитися на радіо. Так, власне, і народилася рубрика «Вздовж і впоперек». Через деякий час Володимир Мельник почав працювати у будні, а до мене приєднався Артур Бобрик.

З Артуром Ви дуже різні. Як знаходите спільну мову?

Так. За характером ми різні, проте погляди на багато речей у нас співпадають. До того ж, ні я, ні Артур не є конфліктними.

Ви пробували себе у друкованій чи тележурналістиці?

Ні. Моя журналістська діяльність розпочалася і триває на радіо. Наразі це мене цілком влаштовує.

В ефірі Ви раз на тиждень. Якщо не секрет, чим займаєтесь у будні?

У будні я працюю у сфері ИТ. Це мені цікаво не менше, аніж журналістика.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Це написання музики. Поки що пишу в шухляду та сподіваюся, у майбутньому з цього щось вийде.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Люблю, щоб і в книгах, і в фільмах і в музиці був присутній надприродній зміст. Мій улюблений письменник- Стівен Кінг. Гадаю, це багато про що говорить.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Пасивного. Дуже люблю полежати перед ноутбуком дивлячись хороший серіал, проте нагода отак відпочивати трапляється рідко.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю