Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 9 июня 2017 в 12:22

Володимир Мельник: «Хороший журналіст повинен знаходити підхід до кожного»

1-го червня на радіо «Львівська хвиля» відбулися прем’єри нового дитячого проекту «Не такі як Всі» та чергового сезону розважальної програми «Фантазії на асфальті». До всього цього має безпосереднє відношення ведучий ефіру Володимир Мельник. Саме з ним ми сьогодні познайомимося.

Володимире, для початку розкажіть, з якою метою Ви створили дитячий проект «Не такі як Всі»?

Протягом дев'ятьох років на «Львівській хвилі» до Дня захисту дітей проходив проект «Радіопузики», в рамках якого ефір на радіостанції цілий день вели діти. Цей проект дуже подобався нашим слухачам, проте навіть найуспішніші програми треба час від часу оновлювати, тому ми радіо «Львівська Хвиля» вирішили цього року дещо переробити дитячий проект. Поштовхом стало бажання показати те,що креативним бути класно.

Яким чином Ви відбирали дітей для участі у проекті?

Ще на початку травня ми оголосили кастинг, умовою якого було написати розповідь про свою дитину і надіслати її на мою електронну пошту. З усіх цих розповідей ми обрали 20 найцікавіших і запросили дітей на черговий етап кастингу радіо. розповідь про себе і надіслати її на мою електронну пошту. Вже у студії визначили 10-ку найцікавіших діток. Вже у студії визначили 10-ку найцікавіших діток.

Чи матиме продовження проект «Не такі як Всі» у наступному році?

Думаю так. Проект сподобався і дітям, і батькам, і нашим слухачам.

Також 1 червня на «Львівській хвилі» стартував новий сезон «Фантазій на асфальті». Чи буде він відрізнятися від попередніх?

Замість рубрики «Обсерваторія», яка тепер виходить в рамках «Та ти шоу» ми впровадили News chart. Розповідаємо у ньому 3 найважливіші,найцікавіші, найактуальніші новини, які сталися за день. І кумедно їх аналізуємо в ефірі

Ну а тепер розкажіть, як Ви стали радіоведучим?

Після школи я вступив на факультет журналістики до Львівського Національного Університету імені Івана Франка. Зі студентських років не чекав пропозицій, а намагався сам створювати умови для праці і розвитку. Під час навчання в університеті створив журнал, у якому висвітлювалося все, що цікавило студентів, пізніше була практика у Києві.Повернувшись до Львова, я влаштувався на обласне радіо, де познайомився з Володимиром Оліярником (нині ведучим «Суботнього марафону» на «Львівській хвилі»). Разом ми вели ранкове шоу. У певний момент зрозуміли, що треба рухатися далі. Я зателефонував до студії «Львівської хвилі». Слухавку взяв Доцик. Я сказав йому, що хочу вести свій проект на їхній радіостанції. Доцик направив мене до Влодка Лучишина. Отак ми з Володимиром Оліярником потрапили на «Львівську хвилю», де започаткували проект «Вздовж і впоперек», у рамках якого здійснювали віртуальні мандрівки різними країнами. До речі, цей проект проіснував до квітня поточного року.

А у друкованій чи тележурналістиці Ви продовжуєте розвиватися?

Деякий час працював на київських телеканалах, але Київ мені не сподобався своїми масштабами, шаленим ритмом і досить байдужим ставленням до того, що зараз відбувається в Україні. Надходили пропозиції і від львівського телебачення, проте вони мене не зацікавили. У друкованій інтернет-журналістиці продовжую розвиватися. Веду авторський блог на одному з львівських інформаційно-аналітичних ресурсів.

У Вас є хобі?

Якщо можна назвати хобі відвідування спортзалу, то є. У вільний від роботи час підтримую форму за допомогою тренажерів.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю мотиваційну літературу. Дуже сподобалася книга «До біса все. Берись і роби» Річарда Бренсона. Усім рекомендую. З фільмів віддаю перевагу науковій фантастиці.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Буває по-різному, але по більшості обираю пасивний. Дуже люблю поїхати у гори, поїсти шашлику і випити у хорошій компанії.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю