Джулия Фостер , 2 апреля 2017 в 15:38

Вокалістка гурту Hardkiss образила прихильників

Неприємна ситуація сталася із прихильницею гурту Hardkiss та вокалісткою гурту . Після виступу гурту природньо, що прихильники хотіли зробити фото із Юлією Саніною. Проте їм було відмовлено, причому відмова пролунала з вуст не самої артистки, а адміністратора гурту. Одна прихильниця написала про це пост у соцмережі, поскаржившись на поведінку зірки. У відповідь співачка написала образливий текст у Інстаграм, скаржачись на "байдужість до музики" та "неповагу до особисто життя" (хоча сталося усе на світському, а отже публічному заході):

"Ненавиджу таких! Полюють за селфі, мета їх сфотографуватися з людиною "з телевізора" і викласти пост в інстаграм. Людина й гадки не має, які у мене принципи! Їй пофіг на мою музику, головне – селфі! А в разі відмови поносити в інтернеті. Ні грама совісті і поваги до особистого життя публічної людини"

Незрозуміло, що може такого бути поганого в селфі, а також звідки співачка знає, що комусь "пофіг на музику", тим більше якщо людина прийшла на виступ саме Hardkiss. Шкода лише, що гурт не цінить своїх прихильників, які ходять на концерти, іноді приїджаючи з інших міст,

купує альбоми та підтримує гурт своєю енергією.

За матеріалами телеканалу "24"

http://24tv.ua/solistka_the_hardkizz_duzhe_rizko_vidpovila_fanattsi_n789064

Пост прихильниці у соцмережі

Пост прихильниці у соцмережі
группа «The HARDKISS»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю