Путешествия, туризм

Руслан Павленко , 4 ноября 2011 в 02:16

Вместо фестиваля свинины Житомир привлечет туристов велосипедными маршрутами

Мы писали, что в курортном Миргороде решили привлечь гостей в город нетрадиционным для этого курорта способом. Если обычно сюда ездят лечить печень минводами, то фестиваль свинины оказался шагом в сторону любителей эту печень посадить. Что ж, город Житомир оказался намного западней полтавского Миргорода – свою изюминку они решили найти в создании комфортных условий для активного отдыха: велотуризм, скалолазание, лыжи, сплав на байдарках.

О том, почему и как было принято такое решение пишет «Перший житомирський інформаційний Портал».

З Житомира планують створити цікавий туристичний об'єкт

Кілька громадських організацій за підтримки міської влади вирішили активізувати роботу в напрямку перетворення обласного центру в цікавий туристичний об’єкт. З-поміж іншого, ініціаторів надихає приклад сусідніх міст, де вже знайшли свої «родзинки» і про них не лише заговорили, а ще й бюджети міські відчули певний притік коштів.

Серед можливих напрямків розвитку туризму в Житомирі варто розглянути перспективи створення комфортних умов для активного відпочинку. Так вважає керівник обласної молодіжної громадської організації «Центр розвитку туризму» Микола Костриця:

«Це і система маркованих вело маршрутів, для розвитку вело туризму і вело екскурсій в Житомирі і навколо Житомира є чудові умови і тут би кияни що вихідних приїздили. Це і розвиток скелелазіння, і лижного спорту, і рогейну, який сьогодні набуває популярності, сплави на байдарках й інші види активного відпочинку»

До того ж, Житомир може стати фестивальним центром, варто лише розпочати, кажуть активісти. Сьогодні місто потребує негайного створення туристично-інформаційного центру, в якому була б зосереджена вся інформація, необхідна туристу – і активному, і потенційному.

Міський голова не проти. Володимир Дебой погоджується, що туристична галузь може стати одним з джерел наповнення бюджету і готовий співпрацювати в цьому напрямку з громадськими організаціями.

Поки що домовились, що варто висувати більше ідей і дізнатися, що з цього приводу думають житомиряни. А для цього запланували провести дослідження громадської думки.

Путешествия, туризм, Житомир

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю