va-production , 1 февраля 2017 в 23:54

Владлена Сопко: Новий конкурент в українському шоу бізнесі серед ведучих!

 Успішна і вкрай талановита Владлена Сопко тепер заговорить на радіо “Nostalgie”. Це далеко не один рід її зайнятості, адже вона займається всім, що пов’язане з мистецтвом. Починаючи з теле- та радіо ефірів та закінчуючи професійною організацією весільних церемоній, де вона дарує незабутні моменти, для молодят. Поміж іншим наша Влада ще й талановитий дизайнер жіночого одягу та неймовірно красива модель.

Почала Влада свою кар’єру з «Малої академії мистецтв», де вона досягла не аби яких успіхів. Після чого вирішила не зупинятись та продовжила своє навчання в музичному Училищі імені Гліера, з якого найближчим часом перевелась до театрального університету імені Карпенка Карого. Любов до музики та театру перенесло юну Владу на Music Box UA вести програму Fresh Show.

За останні кілька років телеведуча взяла участь в таких проектах, як: «Кохання без кордонів», «Віталька», «Розсмішити коміка» та навіть засвітитися в соціальному шоу на Першому національному. Широкий спектр інтересів дозволяє Владі маневрувати на просторах українського шоу бізнесу та дає зелене світло для експериментів.

Тепер же ж Влада буде ділитись своєю енергією та досвідом з нами на радіо «Nostalgie» в щотижневому «Welcome шоу». Кожного вівторку о 14:00 Влада обіцяє розказувати про найкращі місця для відпочинку з сім’єю та друзями.

Що? Де? Як і Коли? – так звучить мотто нового шоу. Чи означає це, що нам дадуть відповіді на ці питання? – Саме так! Якщо ви не знаєте куди піти відпочити з родиною чи не знаєте як провести ваші відпадні вихідні з друзями, то «Welcome до Владлена Сопко». Вам розкажуть про найкращі події та заходи, де ви зможете весело та приємно провести час. Найсвіжіша інформація від професіонала гарного настрою.

До зустрічі на Welcome шоу з Владленою Сопко!

Перед ефіром на радіо «Nostalgie»

Перед ефіром на радіо «Nostalgie»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю