Владислав Никитюк

Софія Добра , 27 июля 2012 в 13:44

Владислав Никитюк: Я не вірив, що можна потрапити до фільму через… он-лайн кастинг!

Переможець он-лайн кастингу на порталі Say.tv до фільму "Тіні незабутих предків», студент 4 курсу театрального університету ім. Карпенка Карого, Влад Никитюк, розповідає, як йому дісталася роль у фільмі.

Як проходив кастинг на Say.tv?

- Про кастинг мені розповіла мама. Я не вірив, що можна так потрапити до фільму. Вона переконала мене спробувати. Потрібно було виконати на камеру завдання від режисера: зіграти невеличкий епізод у ролі героя. Записаний відеоролик розмістити на сторінці соцмережі. У переддень закінчення кастингу із кількома одногрупниками вирішуємо пробуватися. В аудиторії університету сиділи до пізньої ночі та знімали завдання. Потім уже вдома монтував. Відразу й розмістили. Дивився ролики інших претендентів. Деякі дуже серйозно підійшли до кастингу. Хтось до лісу виїжджав і розігрував сцену, наче як у фільмі. Спершу пробувався на роль Вови. У мене були такі слова: "Чувак, нам потрібна тачка. Буде тачка, дівчата - наші. От Захар приїхав на тачці. Ніхто про нього не знає, а всі лялечки його". Потім мене попросили спробувати роль того ж Захара. Потім повідомили, що я пройшов кастинг і запрошений на проби.

Тобто тобі не відразу дали роль Захара?

- Це був перший етап, передкастинг. Мене запросили. Прийшов, побачив конкурентів - трішки здрейфив. Подумав: "чувак, не сьогодні". Мені здалось, що за типажем вони краще підходили на роль Захара. Він такий -крутий хлопець, мажорний. Симпатичний, впевнений у собі.

На пробах ще й з Дімкою Ступкою познайомився. До того не знав про нього. Ми з ним так легко поспілкувалися. Знайомий потім розповів, кого це внук і син.

На пробах теж просили зіграти шматок із майбутнього фільму?

- Дали текс, сказали - вчи, потім скажемо, що треба робити. Слів було небагато. Думав, що двох реплік мало, щоб режисер зрозумів, чи підходжу я на роль. На площадці попросили уявити, що навколо багато міліції, швидка, я підходжу до друзів, розпитую, що трапилося. Все відіграв і сказав, що поспішаю на іспит із вокалу. Любомир сказав: "Думаю, ми зателефонуємо".

Про що буде фільм?

- Про компанію молодих студентів, які потрапили в біду. Усілякими способами вони намагаються із неї вибратися і для цього відправляються на пошуки мольфарів. Зніматимуть у Чернівцях та Верховині.

Раніше знімався у кіно?

- Перезнімався у студентських короткометражках. У програмах на ТЕТі і 1+1, наприклад, "Сімейних драмах", "Щоденники темного", "Бардак". У повнометражних фільмах ще не знімався.

gazeta.ua

Влад Никитюк та Богдан Юсипчук на зйомках фільму "Тіні незабутих предків"

Влад Никитюк та Богдан Юсипчук на зйомках фільму "Тіні незабутих предків"
Любомир Левицький (Кобыльчук-Левицкий), Кастинг, отбор, прослушивание, Фото красивых, интересных людей, телевизионная социальная сеть SAY.TV, интервью, смотреть, скачать телепередачу, телевыступление, Богдан Юсипчук, Марина Шако, Софа Галабурад, Владислав Никитюк

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю