Марина Полищук , 17 марта 2017 в 21:14

Влада Литовченко розкрила секрет ідеального селфі

На днях до Міжнародного дитячого центру «Артек» завітала голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко.

На запрошення організаторів табору переможниця конкурсу «Міс Україна-1995» приїхала до мальовничої Пущі-Водиці, щоб провести авторський майстер-клас під назвою «Кодекс справжньої леді». 

Стиль та мода, здоров’я та краса, методи мотивації та секрети успіху – стали головними темами бесіди з артеківками.В рамках майстер-класу володарка титулу «Міс Україна-1995» розповіла про власні життєві цінності та принципи, а також поділилася особистим досвідом реалізації мрій та бажань.

«Головна перепона всіх життєстворюючих процесів – це страх і невпевненість в собі, тому краще спробувати і зрозуміти, що це не твоє, ніж забрати у себе шанс, і зрозуміти, що насправді все легко та реально», - зауважила Влада Литовченко. 

Понад півсотні підлітків брали активну участь у майстер-класі, проявляючи жвавий інтерес до кар’єри та діяльності бізнес-вумен.

Підсумком заходу стала фотосесія зі спікером, під час якої Влада Литовченко поділилася з юними леді секретами позування перед фотокамерами. 

Нагадаємо, Міжнародний дитячий центр «Артек» знаходиться в одному із заповідних куточків Києва — Пущі-Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна». Табір складається з п’яти співдружностей, кожна з яких поєднує п’ять товариств по 25-30 дітей. Співдружності мають свої оригінальні програми, змагаються між собою і розігрують щозміни Великий Кубок Артеку, а також спільно готують і реалізовують чудові творчі проекти.

Влада Прокаева (Влада Литовченко)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю