Алена Че , 24 февраля 2017 в 16:29

Віктор Винник: «Я і досі вважаю себе просто хлопцем з гітарою»

Днями гурт «МЕРІ» презентував нову проникливу пісню «Чому болиш?..». Про те, коли вона була написана, і про те, чи буде знято на неї кліп, дізнаємося прямо зараз від фронтмена гурту Віктора Винника, заодно і ближче з ним познайомимося.

Вікторе, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня «Чому болиш?»

«Чому болиш?»- насправді не нова пісня. Вона була написана ще на початку 0-х. Часом з кожним із нас відбуваються дивні речі, своє ставлення до яких музиканти зазвичай відображають у своїй творчості. Так і народилася «Чому болиш?». Вирішив оприлюднити її зараз, оскільки ті дивні речі й донині продовжують з нами відбуватися.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Кліп буде, оскільки пісня вийшла образною. Швидше за все працюватимемо з Владом Разіховським, який є режисером нашої попередньої відео-роботи «Міс».

Над чим Ви зараз працюєте?

Моя задача- це написання пісень, їх запис і виконання. Над тим і працюю. Напрацьовую матеріал для нового, 5-го за ліком альбому, не забуваю і про концертну діяльність.

Написані Вами пісні виконують і інші виконавці. Чи легко писати на замовлення?

Легко, бо я не пишу на замовлення. А щодо виконання моїх пісень колегами по сцені, то мені цікаве бачення інших.

Не так давно Ви виступали в Лондоні. Поділіться враженнями.

Всі ми прекрасно розуміємо, що за кордоном українські виконавці виступають для діаспори, і гурт «МЕРІ»- не виняток. Від Лондона залишилися позитивні враження, оскільки там молода діаспора, яка стежить за творчістю музикантів своєї Батьківщини. Насправді, як це не прикро, у Лондоні я зустрів значно більше свідомих українців, ніж у Києві.

Вам доводилось виступати в російськомовних регіонах нашої країни?

Так. Я виступав у Новоайдарі, Широкиному та Слов’янську. Приймали добре. Мешканці тих місць потребують спілкування і розради, а мова музики, як відомо річ інтернаціональна.

Відомо, що за освітою Ви- художник. Чи розвиваєтеся у цьому напрямку?

На жаль, ні. Моєю останньою роботою був диплом. Чому так сталося, навіть сам собі не можу пояснити.

У Вас є хобі?

Моє хоббі- це музика. Я і досі вважаю себе просто хлопцем з гітарою. Дуже люблю акустичні концерти, адже на них значно більше спілкування.

Віктор Винник і МЕРІ - Чому болиш?...

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю