Алена Че , 30 мая 2017 в 11:55

Віктор Винник, Василь Вірастюк та Олександр Усик разом заспівали пісню про прикордонників

Мета проекту – подякувати за службу військовим-прикордонникам, тим які зараз стоять на рубежі і боронять Україну і тим хто поклав своє життя за цілісність нашої країни. (Як відомо, за час російсько-Української війни на Сході, загинуло понад 70 прикордонників.)

Ідея виникла спонтанно, при випадковій зустрічі трьох виконавців цієї пісні. Кожен з них тісно товаришує з «зеленими беретами», тому і вирішили у такий спосіб висловити свою шану героям.

Слова і музику до пісні написав Віктор Винник, а зіркові спортсмени заспівали разом з виконавцем. Василь Вірастюк раніше вже випробовував себе у такій ролі, а Олександр Усик співав у професійній студії – вперше.

Що з цього вийшло – слухайте!

PS: Паралельно, українці зможуть побачити в Ютубі відео-роботу на пісню «Наш кордон». В основі якої - відтворені кадри війни, зокрема трьох найзапекліших боїв, в яких загинуло багато прикордонників. Це бій під Красною Талівкою, оборона блокпосту «Балу» під Дебальцево і ракетний обстріл наших військових біля селища Зеленопілля Луганської області.

«КОРДОН» у виконанні Олександра Усика, Василя Вірастюка та Віктора Винника

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю