Зякун Таня , 4 декабря 2014 в 19:10

Віктор Павлік презентував «Недописану книгу» в бібліотеці

В середу Віктор Павлік презентував кліп на пісню «Недописана книга». Презентація відбулась у вузькому колі друзів, в теплій домашній атмосфері. Режисером відео став відомий кліпмейкер Володимир Якименко.

Віктор Павлік: «Ми намагалися втілити певну філософію в нашому відео. Кожна жінка унікальна, неповторна та багатогранна. Жіночій світ достатньо тендітний і важливо його берегти. Важливо бути сильним, вміти вчасно почути свою жінку, відчути стан її душі. Разом чоловік та жінка відкривають нові горизонти. І якщо книга не дописана, то її можна далі писати разом.»

«Мені одразу сподобалась пісня, я її відчув. Ми створили цікаву історію, як на мене. Дорослу, сюжетну. Кожен має свій берег та своє море. Сподіваюсь, телевізійні канали нас підтримають. Ми народжуємо відео, завдяки телебаченню і глядачу наша історія живе», розповідає Володимир Якименко.

Серед гостей співачка Alyosha, яка є автором композиції. Alyosha: «Пісня була написана мною, але від чоловічого імені, що і вирішило її подальшу долю. Коли ми з Вадимом Лисицею (продюсер Alyosha) намагалися записати її в студії, я виразно чула голос Віктора Павліка. Ми вирішили показати пісню Віктору, і я ще раз переконалась у своїх відчуттях-Віктор заспівав її дуже по чоловічому, мужньо. Відео доповнило ідею пісні- жінка може бути дуже різною, мати і змінювати багато образів, щоб сподобатися своєму чоловіку, але головне для кожної з нас-знайти себе і лишатися собою.»

Прокоментувала свою участь в кліпі і одна з актрис Наталія Кулаковська –молода модель, яка переважно працює в Японії. За словами Наталії, вона прийняла запрошення своїх друзів Віктора Павліка та Володимира Якименко, оскільки пісня виявилась ій близька, і графік дозволив прилетіти до України. «Цікава робота, творчі талановиті люди поруч, я щаслива, що нам вдалась ця історія», грозповідає Наталія.

Приємно, що під час презентації привернули увагу до книги. Віктор Павлік та його друзі передали до бібліотеки кілька цікавих книг. Серед яких, наприклад, є брошура з порадами від карпатського старця. «Така книга дуже актуальна, в ній накопичена життєва мудрість чоловіка, який просто жив, радів життю, та фіксував свій життєвий досвід, щоб передати його іншим поколінням ».

Нехай хороших книг буде більше, і молодь наша буде обізнаною, вважають Віктор та його друзі.

Фото: Юрій Бондаренко

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Виктор Павлик, Смотреть, скачать клип, видео, Владимир Якименко, Alyosha (Алёша, Алеша, Алена, Елена, Олена Кучер), Наталья Кулаковская

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю