МаринаLialina , 18 апреля 2017 в 12:44

VII Всеукраїнський Фестиваль Писанок

З 8 по 23 квітня в шсторичному центрі Києва, на просторах між Софійською та Михайлівською площею відбувся 7-й Всейкраїнський Фестиваль Писанок.

Захід націлений підтримувати та популяризувати українські народні традиції, розвивати народне мистецтво, вивчати культуру та історію українського народу на прикладі писанок.

У цьому році на локаціях заходу представлено рекордне число - 585 штук. З них 374 це авторські писанки, які малювали художники з усієї України, вони представлені на Софійській площі. Серед художників зі всієї України, свою авторську писанку продемонструвала художниця Марина Ляліна. Яскраві насичені кольори писанки підправляють глядача у світ солодкої казки. Художниця назвала писанку "Райські яблука", і справді наче райський сад, сюжет фантастичний, і нікого не може залишити байдужим.

Такого ще Україна не бачила Команда організаторів перетворила Софійську площу на кшталт весняного строічкового саду. Для передачі ніжних весняних кольорів були обрані , лілові та світло-блакитні стрічки.

Вхід вільний

FolkUkraine

Всеукраїнський Фестиваль Писанок 585 художників

Всеукраїнський Фестиваль Писанок 585 художників

Авторська писанка Ляліної Марини

Авторська писанка Ляліної Марини

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю