Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 19 ноября 2017 в 16:48

Вихованки продюсерського центру «Кадрики» увійшли до книги «Гордість України»

Нещодавно у Києві була презентована книга «Гордість України», у якій розповідається про найталановитіших дітей нашої країни. До цієї книги увійшли і історії вихованок телевізійного центру «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) Соломії Цекіт та Яни Заплатинської. З Яною ми вже знайомі, а от з Соломією познайомимося прямо зараз.

Соломіє, для початку поділіться з нами своїми враженнями від перебування у Києві та презентації книги «Гордість України».

Від поїздки до Києва у мене залишились виключно позитивні враження.. Ми з дівчатами з «Кадриків» та нашим керівником Іриною Климович взяли інтерв’ю у «зірок» українського шоу-бізнесу Тимура Мірошниченка, Олі Цибульської, Sonya Kay  та інших. Також нам провели екскурсію на телеканал «КРТ», ми побачили, як працює столичне телебачення. Презентацією я також задоволена. По-перше, сподобався концерт, по-друге, зустрілася зі своєю хорошою подругою Ксенією Шевченко з Івано-Франківська, по-третє, звичайно ж приємно, що серед розповідей про найталановитіших дітей України опинилась і моя історія.

Як давно Ви займаєтеся у продюсерському центрі «Кадрики»?

У «Кадриках» я уже 2 роки. Вивчаю тут курс «Телезірка», займаюся вокалом та акторською майстерністю. Разом з Діаною Гродзіцькою ведемо рубрику «Кіндер хіт», у якій знайомимо глядачів з творчістю юних виконавців. З нами завжди наш продюсер Ірина климович в якої завжди чудові ідеі.

Окрім телевізійних проектів продюсерський центр «Кадрики» знімає мюзикли, проводить конкурси краси і таланту. Ви берете у цьому участь?

Так. Я брала участь у конкурсі краси і таланту «Міні міс Львова», де стала володаркою титулу Перша принцеса. Потім представляла Львів на «Міні-міс України», де здобула срібло, пізніше представляла Україну на «Міні-міс всесвіт» у Греції, де здобула золото за творчий номер. Минулого року разом зі старшою сестрою Юлею знялася у мюзиклі «Кадриків» «Країна задзеркалля», зіграла роль поганої дівчинки.

У Вас є хобі поза «Кадриками»?

Так. Я вже 4 роки займаюся латиноамериканськими танцями, беру участь у різноманітних хореографічних конкурсах. На чемпіонаті України по спортивно-бальних танцях виграла 3 призове місце.Нещодавно отримала 1 юнацький розряд спортсмена.До речі, перемогу на «Міні-міс всесвіт» я здобула саме завдяки танцювальному номеру.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Слухаю різну музику. З популярних українських виконавців подобаються Оля Цибульська, Оля Полякова, Sonya Kay,Katy perry, «Время и стекло», Потап і Настя та багато інших. До речі, у Олі Полякової я брала інтерв’ю, коли вона приїздила з концертом до Львова. Дуже сподобалося з нею спілкуватися. Книги та фільми найбільше люблю пригодницькі.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Чудово. Я навчаюся у 4-му класі школи №1 міста Мостиськ (Львівська область). Вже 3 роки є відмінницею. Окрім навчання постійно беру участь у шкільних концертах. Зараз, до речі, готуємося до свята Миколая. На концерті до цього дня я буду в образі ябіди.

Соломія Цекіт - Щоденник зірки

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю