Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 26 февраля 2018 в 16:28

Вечір таємниць - у приємній компанії: «Променад із незнайомцем»

Цікава подія, варто відвідати:

"Променад із незнайомцем" 2 березня 2018 року з 17:00 до 20:00 в столичному ресторані Beef meat&wine (вул.Ш.Руставелі 11) - проведіть час приємно і корисно час!

На Вас чекає дуже захоплююча розмова з людиною, яка іноді пише вірші, іноді робить чудернацькі романтичні речі і вірить у те, що все саме найкраще приходить несподівано - Владиславом Шаленим.

Кожен учасник зустрічі матиме змогу зробити розпис хною на руці по власному запиту і енергетичному стану від майстра мехенді, художника, арт-терапевта, хенд-мейд майстер, ведуча занять ро розвитку творчого потенціала у Творчій студії мехенді, хенд-мейду, живопису «САЗ Арт» Світлани Зінов'ївої. Малюнок на тілі гармонізуватиме Ваш стан, а сам процес нанесення хни подарує Вам насолоду та розслаблення.

Також в рамках заходу виступить спеціальний гість - Іван Сторчак - ведучий програми «Еволюція свідомості» на Радіо Єра, психолог, автор і ведучий щотижневих програм «ЕВОЛЮЦІЯ СВІДОМОСТІ» на радіо «Ера-fm» і «ФОРМУЛА ДУШІ» на радіо «Київ-98». Експерт програм TV: «Психологія дня» на NewsOne, «Стосується кожного» (телеканал «Інтер»), «Говорить Україна» (телеканал «Україна»).

Долучайтесь! Буде дуже затишно! Вечірній променад із келихом вина в цікавій компанії - це те, що так необхідно у кінці робочого тижня.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація та оплата обов'язкова за тел.‎‎+38 096 615 68 35 або на сайті http://businesswomen.org.ua/index.php/podiya

https://www.facebook.com/events/168338423797483/

Цей ресторан - один з моїх найулюбленіших) Їжа тут - просто чудова. Та і місце атмосферне в усіх сенсах!

Цей ресторан - один з моїх найулюбленіших) Їжа тут - просто чудова. Та і місце атмосферне в усіх сенсах!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю