Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 19 февраля 2018 в 12:32

Відома співачка Тетяна Піскарьова приголомшила новиною про свою вагітність

 Співачка, телеведуча кулінарної програми «Світова кухня по-українськи», а віднедавна і радіоведуча «Співай-шоу» на Країна ФМ, Тетяна Піскарьова, здається, чекає третю дитину. Принаймні, такий висновок можна зробити, судячи з останнього допису артистки у соціальній мережі: "А ось і мій подарунок до Дня Валентина" з прикріпленим до нього фото з "позитивним" тестом на вагітність.

Пост зібрав сотні вподобань і коментарів з привітаннями від друзів, колег по сцені та прихильників Тетяни, проте сама співачка не підтвердила і не спростувала свою можливу вагітність. Відомо, у Тетяни Піскарьової є двоє дітей - донечки Настя та Надя, тому цілком можливо, що вони з чоловіком "зважилися" на третю дитину.

Нагадаємо, нещодавно співачка у складі дуету «ПІСКАРЬОВА & БАБАК» взяла участь у білоруському відборі на «Євробачення» з україномовною піснею «Ми відлітаєм», відеороботу на яку буде презентовано вже цього тижня. Як стало відомо, презентація цього кліпу відбудеться 22 лютого о 18:00 у столичному караоке Black Mom.

ПІСКАРЬОВА & БАБАК - МИ ВІДЛІТАЄМ [ТИЗЕР]

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю