Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 28 июля 2017 в 09:08

Відео «Давай» від гурту «Біла Вежа»

Днями гурт «Біла Вежа» презентував нове відео на пісню «Давай». Про те, як воно було знято, про те, як була написана пісня, про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від лідера гурту Максима Іващенка. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Максиме, розкажіть, будь ласка, як було зняте Ваше нове відео?

Відео «Давай» було знято у прекрасному місті Херсоні. Режисер - Олена Гудкова, Born Vision Studio. З Оленою ми знімали наш попередній кліп «Посміхнись собі сама». Залишилися дуже задоволені, тому вирішили звернутися до неї вдруге. Цього разу повністю довірилися Олені, про що не шкодуємо. Думаємо, це не остання наша співпраця.

А як була написана пісня «Давай»?

Перші слова тексту цієї пісні з’явилися у мене по дорозі з концерту. Зранку наступного дня я доробив його повністю, пізніше написали з хлопцями музику. «Давай» - це пісня про прості речі, з яких складається щастя. Сподіваємося, вона знайде відгук у серцях слухачів.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над деякими новими піснями. Також готуємося до ряду фестивалів. 20 серпня виступаємо на Smila Rock Fest, що пройде у Смілі. 16 вересня будемо одними з хедлайнерів фестивалю «PRE!FEST» у Києві. 5 серпня БІЛУ ВЕЖУ можна буде почути на ART Пікніку Слави Фролової, що цього року пройде у Харкові. Також маємо намір виступити найближчим часом у Полтаві та інших містах України. І, хоч це ще далеко , чекаємо всіх 1 грудня, у перший день зими, на нашому великому сольному концерті у клубі Atlas у Києві. Одним словом, слідкуйте за графіком наших виступів на офіційних сторінках гурту. Бо планів дуже багато.

Ви вже встигли побувати у багатьох містах нашої країни. Де приймали найкраще?

Насправді важко виділити одне або кілька міст, оскільки скрізь по-своєму тепла атмосфера. Любимо бувати всюди: як у великих містах, так і у маленьких. Неодноразово переконувалися, що і там, і там на нас завжди чекають.

Який оригінальний подарунок Ви отримали від прихильників?

Найчастіше прихильники дарують нам солодощі та квіти. Одного разу жінка привезла нам торт за 50 кілометрів від місця концерту. Нас це дуже вразило, оскільки вона перебувала на останніх місяцях вагітності.

Більшість українців дізналася про Вас завдяки телепроекту «Х-Фактор». Продовжуєте слідкувати за цим шоу?

Так. У нас залишилися хороші стосунки зі знімальною групою проекту. Завжди раді зустрічі з ними. З задоволенням слідкували за 7-м сезоном «Х-Фактора», вболівали за гурти «Без Обмежень» та «Detach». Думаю, за наступними сезонами також будемо слідкувати.

У Вас є хобі?

Так. Я займаюся арт-дизайном. Малюю іконки, буклети, смайли та багато іншого. Приймаю приватні замовлення .

Які Ви любите книги і фільми?

Ще з дитинства я захоплююся історією. І зараз продовжую вивчати історію різних країн. Нещодавно ознайомився з історією Великобританії, наразі знайомлюся з історією США. Відповідно книги і фільми люблю історичні. А ще, як і більшість хлопців, інколи дивлюся фантастику.

Ви - прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Люблю відпочивати на морі, у горах, ходити у походи, рибалити та багато іншого.

Біла Вежа — Давай

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю