Алена Че , 9 ноября 2017 в 16:29

Відбувся сольний концерт гурту «МалДіви»

5 листопада у найбільшому клубі Західної України «Малевич» (м. Львів) відбувся сольний концерт гурту «МалДіви» «Вечірка Selfie Party у стилі Halloween». Сьогодні своїми враженнями від цього дійства та творчими планами поділиться учасниця гурту Каріна Сюсько.

Каріно, для початку поділіться з нами своїми враженнями від Вашого сольного концерту.

Ми дуже раді, що нам вдалося зібрати повний зал, адже «Малевич» це один із найбільших концертних майданчиків у Львові. Враження виключно позитивні. Нас дуже потішила публіка. По-перше, багато хто знав наші пісні напам’ять, тому всі співали і танцювали разом з нами. По-друге, як Ви вже знаєте, наш концерт був у стилі хеловін, і всі діти, і деякі батьки прийшли у яскравих костюмах.

А якими сюрпризами Ви потішили публіку?

Концерт складався з шістнадцяти пісень у нашому виконанні, серед яких ми презентували 2 нові авторські пісні «Андрію» та «Спека» і кавер на відомий хіт «Ми хочем руху». Отримали безліч позитивних відгуків. Всі ці пісні вже записані, а отже зовсім скоро відбудеться їх офіційна прем’єра на радіо та телебаченні. Найактивніші відвідувачі концерту отримали в подарунок від гурту МалДіви кепки, зошити, магніти та ін.

Дуже часто виконавці запрошують на свої сольні концерти друзів-музикантів. Хто був Вашими гостями?

Нашими гостями були юні, проте талановиті артисти продюсерського центру MDproduction дует «Твайс» і співачка Роніка. Але більшість часу на сцені виступали ми. У цей концерт вкладено дуже багато сил та праці - нові пісні, нові танцювальні постановки, нові костюми і результат виправдав всі очікування.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над альбомом, до якого увійдуть наші авторські пісні. Завершуємо роботу над караоке-збіркою наших пісень, щоб усі шанувальники могли співати разом з нами. Також ми записали колядки і робимо відео до них. Напередодні новорічних свят можна буде побачити ці роботи на ютуб-каналі «З любов’ю до дітей». А ще 13 грудня чекайте від нас сюрприз для всіх Андріїв. Словом, планів багато, тому слідкуйте за нашими анонсами.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю