Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 1 июня 2017 в 22:02

Відбувся перший акустичний концерт Тараса Гаврика

21 травня у Львові відбувся перший акустичний концерт музиканта, радіо та телеведучого Тараса Гаврика. Докладніше про нього, а також про інші творчі проекти дізнаємося прямо зараз від самого Тараса.

Тарасе, скажіть будь ласка, що спонукало Вас до того, щоб зробити акустичний концерт, і чи залишилися Ви ним задоволені?

На це мене спонукало декілька чинників: по-перше, мотивували люди, які постійно запитували про те, коли буде наступний концерт; по-друге, після позитивної реакції на мій #СольнийСоціальний, який я відіграв взимку у себе вдома, захотілося побачитися з прихильниками наживо; по-третє, було цікаво, чи прийдуть на концерт школярі, з якими я зустрічаюся у рамках проекту #Надихай. Тим, як усе пройшло, залишився задоволений. Незважаючи на зливу, що в той день панувала у Львові, народу прийшло достатньо. Також я запрем’єрив декілька ліричних пісень, які ще не є записані. Взагалі планував виконати 24 композиції, але так вийшло, що я багато спілкувався з публікою, тому 18 цілком вистачило.

Хто був гостями заходу?

Гостями заходу були мої друзі-музиканти: Брія Блессінг, Ігор Шульц та Оксанка Рижа. З Брією ми заспівали пісню «Я знаю біль», яку раніше я виконував разом з Владіславом Левицьким. З Оксанкою виконали «Бути малим». Це, до речі, вже стає доброю традицією, оскільки прихильники часто замовляють цю пісню. Про Ігоря Шульца хочу сказати окремо. Він є захисником нашої країни. З Ігорем ми беремо участь у проекті #ПісніВійни, в рамках якого виконуємо написану Ігорем пісню «Мій дім». Вже записали її на студії, найближчим часом плануємо зняти відео.

Розкажіть кілька слів про проект #Надихай.

В рамках проекту #Надихай я відвідую школи, намагаюся донести школярам, що для того, щоб досягти успіху, зовсім не обов’язково бути відмінником, вступати до престижного ВНЗ. Достатньо просто вірити у свою мету і шукати шляхи до її досягнення. Розповідаю все це спираючись на приклади з власного життя, адже відсутність журналістської освіти зовсім не заважає мені працювати на телебаченні і на радіо.

А що надихнуло Вас на те, щоб проводити таку акцію?

На це мене надихнув Михайло, прихильник з села Жовтанці (Львівська область). Він неодноразово просив приїхати до їхньої школи. Я, чесно кажучи, довго не погоджувався, оскільки не розумів, для чого це мені. Та все ж одного дня я зустрів цього хлопця у Львові і він таки вмовив мене поїхати у Жовтанці. Після тієї зустрічі зі школярами кількість моїх «друзів» у соціальних мережах значно збільшилася. І тоді я зрозумів: відвідувати школи- це дуже потрібна і корисна справа. Від неї плюс і мені, і школярам. Я розвиваюся як оратор, а школярів, сподіваюся, моя історія надихне на нові творчі звершення.

фото -Мар'яна Солодовченко

фото -Мар'яна Солодовченко

фото -Мар'яна Солодовченко

фото -Мар'яна Солодовченко

фото -Мар'яна Солодовченко

фото -Мар'яна Солодовченко

ГАВРИК - Бути малим (за уч. Оксанка Рижа)

Тарас Гаврик feat Брія Блессінг - Я знаю Біль (наживо)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю