Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 марта 2017 в 20:21

Відбувся акустичний вечір Маріанни Ільків «Обійми»

26 лютого у Арт-клубі «Віденська тераса» (м. Львів) відбувся акустичний вечір співачки,поета,композитора та засновниці мистецької школи «ILkiv School» Маріанни Ільків. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від нього, а також іншими творчими досягненнями і планами на майбутнє.

Маріанна, скажіть будь ласка, Ви залишилися задоволені своїм акустичним концертом?

Так. На моєму вечорі була дуже тепла атмосфера. Багато глядачів, що безумовно приємно, були розчулені моєю програмою, а я- їхньою увагою. Після концерту я отримала масу позитивних відгуків.Хочу зазначити,що квитки на мій концерт розкупили за лічені дні,ще тиждень перед концертом квитків не було. Як виявилося, моїм прихильникам було цікаво побачити мене з іншого боку. Користуючись нагодою, хотіла би подякувати моій чудовій команді: Максу Кернеру (гітара), Олександру Курташу (фортепіано), Вікторії Снігуровій (бек-вокал) та Романі Кобак (перкусія і за суміцнитвом наш арт- менеджер). Без них свято б не відбулося. До речі, акустичну програму «Обійми» найближчим часом ми повторимо в інших закладах Львова і презентуємо за межами міста. Отже, слідкуйте за анонсами.

В рамках програми «Обійми» звучать Ваші нові пісні чи добре відомі в акустичній обробці?

Абсолютна більшість пісень програми «Обійми» нові. З добре відомих увійшли «Сонце і злива» та «Дівоче серце». Як Ви вже знаєте, ці композиції для мене знакові.

Зазвичай на свої концерти Ви запрошуєте друзів-музикантів. Так було і цього разу?

Так. Цього разу кілька своїх авторських пісень на вечорі презентувала моя хороша подруга, педагог «ILkiv School» Вікторія Снігурова. Також я заспівала дуетом зі своїм вихованцем, уже добре відомим як Олег Solovey ,його авторську пісню яку невдовзі можна буде вже почути на радіостанціях.Оскільки наш дует отримав надзвичайно багато переглядів у соц.мережах і You Tube

Взимку в «ILkiv School» відбулася знакова подія. Розкажіть про неї.

Взимку ми презентували наш перший,унікальний музичний фільм «Зимовий сон». Його режисером була Романа Кобак. У ролі креативного продюсера цього проекту,вперше була я. Героями, звісно, є наші учні. Фільм транслювався на місцевому телебаченні на протязі всього Різдвяно-святкового періоду «Зимовий сон»- це дебютний проект проте, це тільки початок нашого грандіозного мистецького шляху.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над поповненням власного репертуару і над підготовкою учнів до різноманітних конкурсів та концертів, так що, гадаю, ще не раз зустрінемося на сторінках Вашого видання.

Новорічний мюзикл «Зимовий сон» (повне відео)

Маріанна Ільків та Solovay - Воля

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю