Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08

Відбулася премія «Юні таланти Прикарпаття» 2017

4 вересня 2017 року в обласній філармоніі Івано-Франківська за сприяння міського голови міста Івано-Франківська Руслана Марцінків і за допомогою організаціі топ -моделі, журналіста Марисі Томашевськоі , а також за участі Надзвичайного і Уповноваженого посла Норвегіі в Украіні Ole T. Horpestad відбулась премія вручення відзнак під назвою "Юні таланти Прикарпаття", і приурочена вона талановитим дітям Франківщини. А серед них чимало призерів, переможців і фіналістів міжнародних , всеукраінських змагань з шоу денсу та бальноі хореографіі. Вокалістів, титулованих красунь , професіональних телеведучих .

Під одним дахом зібралась велика кількість запрошених гостей , а саме: "міні -місс світу 2017" Анісія Гонімович з Одеси, "міні-місс Украіни 2017" Юстина Попко та "юна супермодель Украіни 2017" Тереза Попко зі Львова. А також вже відома серед дитячоі аудієнціі дизайнер , роботи якоі представленні у Франціі ,учениця Академіі дизайну А. Тана , киянка Вікторія Денисова.

Ведучими стали Ростислав Ворох, модель, ведуча,член спілки журналістики для дітей при ЮНЕСКО, франківчанка Даша Чумакова і дівчинка з обкладинки ,дівчинка, яка входить до списку видатних дітей Украіни , ведуча конкурсу краси для дітей " Little miss Universe 2018" , кияночка Влада Поліно-Василенко. Вручатимуть преміі : спікер ЄС, професор і журналіст з Франціі Олів'є Ведрін, місіс мама світу Гонімович Ілона, відома оперна співачка зі столиці Олена Гребенюк, голова культурного центру Угорщини на Прикарпатті Мирослава Нагорняк та виконавчий директор Йозеф Сава , голова ОТБ "Галичина" Ігор Дебенко, заслужена артистка естрадного мистецтва Украіни Ірина Шабан, керівники танцювальноі школи В. Ями Наталя Чашечнікова та Василь Шеремета, ресторатор Олег Заріцький, головний редактор бізнес -видання "Мега" Маріана Цимбалюк , генеральний директор ТРК "РАІ" Андрій Русиняк.

Нагадаємо, що особливим гостем поеміі стане посол Норвегіі в Украіні Ole T. Horpestad ,який прибув на Прикарпаття з офіційним візитом. Окрема подяка за допомогу у організаціі свята : Олегу Заріцькому,Лідіі та Маріі Шкрібляк, Володимиру Олійнику,Олегу Пономарьову, Роману Торбяку , Вікторіі Гумен. Основним партнером заходу стало міжнародне глянцеве видання "Modny Dom" , бізнес-видання "Мега" та міжнародний телепроект "Подружки".

Список номінантів на нагороду:

Вероніка Блінова: фіналістка чемпіонату світу зі шоу -денсу (Німеччина)

Віктор Лазарович -телеведучий, переможець міжнародного фестивалю з хореографіі "Selezian Dance fest " (Poland)

Ангеліна Струк- переможниця "Stanislaviv dance festival" , актриса( зйомка реклами заправочних станцій мережі "Socar" , ведуча телепроекту

Даша Чумакова- ведуча благодійних заходів,модель,член міжнародноі Академіі журналістики при UNESCO.

Ростислав Ворох-ведучий всеукраінських конкурсів краси , благодійного оекту "Fashion Boom "( Вінниця), за участі 3.000 дітей, в рамках підтримки діток хворих на ДЦП.

Катя Куцій-ведуча , переможниця конкурсів з фортепіано, переможниця всеукраінських конкурсів з бальноі хореографіі

Соломія Ткачівська-12-на бронзова призерка чемпіонату мвіту з шоу-денсу(Німеччина), входить до 20-ти кращих танцівників Украіни ща версією Тв-шоу "Танцюють всі"( телеканал "СТБ")

Маргарита Літинська-"Юна Топ-модель Украіни 2017"

Марк Шкрібляк-маленький шеф-повар ресторану "Франко"( Івано-Франківськ), ресторан отримав марку від проекту "Ревізор".

Назар Гаврилюк-телеведучий, радіоведучий

Діана Синявська-вокалістка, телеведуча, модель, обличчя бренду одягу "V. I. R. A"

Домініка Дем'яник-володарка титулу "Юна супермодельУкраіни"

Лілія Сковронська-телеведуча

Анастасія Міщук-телеведуча, переможниця фестивалів з естрдноі хореографіі на Станіславів денс фест

Евеліна Єлізарова-телеведуча, піаністка

Катерина Дмитришин-телеведуча, модель

Владислав Дем'янів-телеведучий, преможець Selezian dance Fest (Poland-2017) у номінаціі "бальна хореографія"

Також всім цим діткам було присвячено окремий показ від талановитих дизайнерів бренду Katrin Fox ,які спеціально завітали до Франківська з Вінниці. Свято розпочалося о 18:00, а вхід на нього був вільний

Юні Таланти Прикарпаття 2017

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю