Алена Че , 17 июня 2017 в 10:41

Відбулася феєрична естрадна вистава «Назустріч літу»

14 червня 2017р в актовій залі ІФНТУНГ відбулась феєрична естрадна вистава «Назустріч літу» за участю вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан), танцювальних студій DSS (керівник Вікторія Семенюк) та «Лібра» (керівник Лілія Глива), студентів Інституту мистецтв Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

Вихованці дитячо-юнацького центру, дитячо-юнацьких клубів «Легінь», «Оріон», «Гарт» міського «Центру дозвілля дітей та юнацтва» за місцем проживання, демонстрували глядачам свої акторські, вокальні та танцювальні здібності. Діти розігрували веселі сценки у музично-літературних заставках про літо, канікули та активний відпочинок, побували у «Квітковому палаці» в «Дісней Ленді», «Палаці привидів», «Казці про квіткових фей», «Концертному палаці», були учасниками показів мод у вечірньому, діловому, спортивному, сучасному та весільному стилі. На сцені все відбувалось весело, легко та невимушено.

Чудовим завершенням вистави стала пісня про літо у виконанні викладача вокальної школи «Crystal Voice» Галини Рудик та всіх учасників дійства.

Глядачі вітали бурхливими оплесками юних артистів, найменшим з яких було 3 роки, а найстаршим – 16 років. Всі присутні отримали величезне задоволення від перегляду естрадної вистави та море позитивних емоцій і вражень.

Літо і канікули – це дійсно найкраща пора для дитячого відпочинку та розваг!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю