Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 28 августа 2017 в 12:47

Василина Величко стала переможницею «Міс ХХЛ-2017» у Львові

Переможницею конкурсу «Міс ХХЛ-2017» у Львові стала модель Василина Величко. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Василино, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Враження чудові, оскільки конкурс був організований і проведений на дуже високому рівні. Окрім нас, учасниць, публіку розважали «зірки» українського шоу-бізнесу Андріана, дует «TAMERLAN & ALENA», ДИKOBRASS,ведучим свята був відомий шоумен Володимир Остапчук. По закінченні конкурсу запитувала у своїх друзів, як це дійство виглядало зі сцени. Вони відповіли, що ми всі створили святкову атмосферу.

Конкурс проводить відомий чоловічий журнал. А як Ви ставитеся до глянцевих видань?

Чесно кажучи, не можу назвати себе активною читачкою глянцю, та все ж час від часу до моїх рук такі видання потрапляють. Інколи цікаво порівнювати чоловічі журнали з жіночими, адже виклад матеріалів у них дещо відрізняється.

А на те, що переможете у конкурсі краси від чоловічого журналу, коли-небудь сподівалися?

Ні. Зовсім випадково знайшла в соціальній мережі оголошення про кастинг і вирішила спробувати. Тепер, здобувши перемогу у Львові, маю прикласти всі зусилля, щоб достойно представити свій регіон у Києві.

Ви працюєте у сфері модельного бізнесу?

Так. У сфері модельного бізнесу я з 17 років. Працюю як фотомодель. Починала, як Ви розумієте, зі львівських проектів, пізніше стала працювати за кордоном.

У яких країнах працювали і де найбільше сподобалося?

Працювала у Китаї, Франції, Польщі. Найбільше сподобалося у Парижі. Чим саме, гадаю, не треба пояснювати.

У Вас уже чималий досвід роботи у сфері модельного бізнесу. Чи не думали про те, щоб зайнятися організаторською діяльністю, викладати у школі моделей або, можливо, відкрити власне агентство?

Ні. Про все це не думала, оскільки не перебуваю постійно в Україні. А от спробувати себе у якості дизайнера одягу та візажиста дуже хотіла б. В мене є дуже багато речей які шию по власним ескізам. Також ходила на курси візажу,в подальшому теж хочу розвиватися в цьому напрчмку.Оточуючі кажуть, що виходить досить нестандартно.

Багато моделей долучаються до благодійних проектів. Ви з таких?

До офіційних благодійних проектів жодного разу не долучалася, проте, коли маю можливість, разом зі знайомими старшого віку ходимо до дитячих будинків. Відвозимо діткам одяг, іграшки та інше. Займаюся цим з задоволенням, адже допомагати людям завжди приємно.

Яка у Вас освіта?

За освітою я- маркетолог. Закінчила Львівський Державний Університет Ветеринарної Медицини імені Гзицького. Взагалі хотіла поступати на дизайнера одягу, але з деяких причин не склалося. Зараз ні про що не шкодую. Знання з маркетингу потрібні у багатьох сферах, у тому числі і у сфері модельного бізнесу.

У Вас є хобі?

Так. Це спорт. У шкільні роки професійно займалася легкою атлетикою та гандболом, зараз підтримую форму у тренажерному залі.

Які книги, фільми та музику Ви любите?

Слухаю абсолютно різну музику. Все залежить від настрою. Дуже імпонує співачка Rihanna. Подобається її вокал, образи і поведінка на сцені. Читаю книги з психології, черпаю з них багато корисного. Дивлюся драми, трилери, деколи жахи. Намагаюся обирати тільки ті фільми, які можуть чомусь навчити.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Дуже люблю подорожувати. Неодноразово переконувалася у тому, що пропускати через себе культуру і побут різних країн надзвичайно цікаво і корисно для розширення світогляду.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю