Алена Че , 1 октября 2017 в 14:09

Іванна Савюк: «Команду краще створювати з протилежними людьми»

Львівський гурт «Ladies' TRIO» в особі Іванни Савюк, Іванни Вівчарик та Ольги Верхоляк існує зовсім недовго, але, незважаючи на це, вже встиг заявити про себе не лише у рідному місті, а й далеко за його межами. Сьогодні ми познайомимося з учасницею гурту Іванною Савюк.

Іванно, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви почали займатися музикою?

Справа в тім, що моя тітка- директор музичної школи. Вона і помітила, що у мене здібності до музики, і запропонувала займатися у її школі. Я погодилася. У музичній школі я опановувала гру на фортепіано і навчалася у класі вокалу.

Все це настільки Вас захопило, що Ви вирішили пов’язати своє життя з музикою?

Саме так. Після закінчення 9-го класу я вступила до Волинського Державного Музичного Училища ім. І. Стравінського . Спеціальність- хорове диригування. Зараз продовжую навчання у Львівський Національній Музичній Академії ім. М. Лисенка.

А як Ви почали співати у гурті?

Дізналася від знайомого, що потрібна вокалістка у дівочий колектив, і вирішила спробувати. Мою кандидатуру затвердили. Спочатку ми називалися «Крайня хата», але з часом, вирішивши розвиватися в іншому напрямку, змінили назву на «Ladies' TRIO».

У якому стилі Ви зараз працюєте?

Ми працюємо у різних стилях. Все залежить від заходу, на який нас запрошують. Якщо це концерти від філармонії, виконуємо переважно українські народні пісні; якщо це вечірній захід- американський ретро-джаз. Також ми виступаємо на концертах у відомих львівських виконавців. Працювали з Павлом Табаковим, Paulman та іншими. До речі, мали нагоду виступати не лише у Львові, а й за його межами. Вже зовсім скоро вирушаємо у всеукраїнський тур разом зі співаком Анісом, відомим багатьом меломанам завдяки участі у проекті «Голос країни».

А як Ви ставитеся до участі у подібних проектах?

Позитивно, проте на це у нас наразі немає часу.

У Вашому репертуарі є пісні, написані спеціально для Вас?

Так. У нас є близько 10 авторських пісень. Вже неодноразово виконували їх на концертах. Зараз працюємо над записом пісні «Не забудь», музику до якої написали ми, текст- Богдан Стельмах. Плануємо презентувати її найближчим часом.

Знаю, що Ви з дівчатами дуже різні. Як Вам вдається приходити до чогось спільного?

Насправді команду краще створювати з протилежними людьми, оскільки з однаковими з часом може не бути подальшого розвитку. По-перше, на цьому наголошують психологи; по-друге, переконалися у цьому на власному досвіді. Так, дійсно, ми з дівчатами дуже різні, проте чудово доповнюємо одна одну.

Особисто Ви не замислювалися про сольну кар’єру?

Ні. Мені значно комфортніше працювати у команді. Моя думка така що "Сьогодні, тріо такого формату як Наш, не так і багато, тому звісно для глядачів-слухачів завжди цікаво слухати щось нове і не типове"

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Я малюю абстракції. Роблю це виключно для натхнення і саморозвитку, тому свої роботи не оприлюднюю.

Які Ви любите книги і фільми?

Читаю книги з психології та маркетингу. З художньої літератури віддаю перевагу детективам. З нещодавно прочитаного дуже сподобалася книга «Атлант розправив плечі». По-перше, вона якнайточніше відображає нашу реальність; по-друге, часто впізнавала себе у головній героїні. Фільми дивлюся виключно з метою розслабитися. Подобається європейське, американське і останнім часом українське кіно. Цікавлюся різними жанрами. Не люблю лише жахи та безглузді комедії.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від тривалості того самого відпочинку. Якщо відпочиваю один день, то обираю спокій. Якщо випадає відпустка, то вона має бути активною.

«Ladies` TRIO» - Official Promo 2017 (Lviv, Ukraine)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю