Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 12 марта 2018 в 12:56

Валентина Яремчук стала переможницею «Караоке на Майдані»

Переможницею випуску шоу каналу «СТБ» «Караоке на Майдані» за 11 березня стала співачка та педагог з вокалу з Прикарпаття Валентина Яремчук. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від участі у проекті, а також іншими творчими новинами та планами.

Валентино, для початку поділіться з нами своїми враженнями від участі у «Караоке на Майдані».

Враження, звісно, чудові. Насправді я не планувала йти на «Караоке на Майдані», але, гуляючи з другом по Києву, побачила, що відбувається зйомка, і вирішила спробувати. До речі, підтримували мене не лише друзі, а й зовсім незнайомі люди. Це безумовно приємно. А ще моя перемога у «Караоке на Майдані» стала подарунком моїй мамі на День народження.

І все-таки, у чому секрет Вашої перемоги?

Переконалася на власному досвіді, що на «Караоке на Майдані» найголовніше- це енергетика. Тут треба не лише мати гарний голос, а й вміти проявляти емоції,бути самим собою і щирим з людьми.Вміти віддавати себе публіці повністю.

Чи познайомилися Ви зі своїми суперниками?

З суперниками ні, а от з іншими людьми поспілкувалася. Взагалі на «Караоке на Майдані» панувала дружня атмосфера.

А як взагалі Ваші творчі справи?

Все прекрасно. У листопаді взяла участь у двох вокальних конкурсах. Один з них всеукраїнського рівня, інший- міжнародного. На обох здобула гран-прі. Зараз працюю над новою авторською піснею. Взагалі маю за мету поповнювати свій репертуар новими й новими творами. Не забуваю й про своїх учнів вокальної школи «Crystal voice», плануємо записувати нові пісні, заохочувати їх до участі у різноманітних конкурсах та концертах.Вірю в своїх учнів і буду допомагати підкорювати якомога більші вершин.Тому що вони всі для мене дуже дорогі.Мої творчі діти.

Караоке на майдані. Выпуск 998 от 11.03.2018

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю