Путешествия с Талой Гончаровой

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 25 ноября 2011 в 12:00

В Ужгороді відбувся фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле-2011». А в січні - на вино до Мукачева!

19-20 листопада в столиці Закарпаття місті Ужгород пили молоде вино, визначаючи кращого винороба краю. П"ятий ювілейний фестиваль «Закарпатське божоле-2011» цьогоріч мав особливу родзинку. Він проходило у старих підвалах будинку-пам’ятки історії по вулиці Ракоці, відомого під історичною назвою «Богольвар».  

Ще донедавна ці приміщення були закриті для пересічних закарпатців та туристів. Сьогодні ж винні льохи, довжиною 100 метрів, вперше відкрили двері для гостей свята. Багато туристів з інших областей України приїхали сюди саме для того, щоб побачити ці підвали. Не оминули увагою фест і знані винороби краю. Понад 50 виробників сонячного напою з’їхалися до Ужгорода, щоб презентувати свої вина. Найбільше виноробів було з Мукачівщини, Ужгородщини та Берегівщини. 

Під час народної дегустації охочі могли взяти участь у цікавій акції: вибравши напій, що сподобався, віддати виноробу спеціальний жетон і отримати натомість цілий літр напою! Особисто я вибрала червоний вермут, хоча вагалася: дуже сподобалось молоде вино на малині.

Поїздка на фестиваль стала прекрасною можливістю ще раз погуляти по Ужгороду, скуштувати смачних страв закарпатської кухні та придбати цікаві сувеніри. А ще мені дуже захотілося приїхати на винний фестиваль знову. Обіцяють, що це буде фестиваль червоного вина, який відбудеться вже у Мукачевому, з 13 по 15 січня. Як зазначив головний винороб Закарпаття Олександр Ковач, голова асоціації виноробів краю, на Закарпатті вам запропонують високу якість і гарний смак місцевих вин. До слова, дегустація в закарпатських підвалах коштує від 40 грн. - 4 євро, що буквально нічого у порівнянні з популярними європейськими винними турами. Тож, як кажуть, "Приїжджайте в Закарпаття, приїжджайте люди добрі!"

Корисна інформація:

Центр культури споживання вина "Шардоне": дегустації, кращі вина:

м. Ужгород, вул. Волошина 18 Б, тел.: 063 352 37 73, www.winehall-shardone.com.ua

Компанія "КийАвіа Закарпаття": туристичні послуги, квитки, страхування

м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 33, тел.: 050 432 42 42

Компанія "КийАвіа": туризм,  квитки на всі види транспорту

www.kiyavia.com, тел.:  044 490 49 26

Поїздка на винний фестиваль до Ужгорода була організована АЖ "Туристичний прес-клуб України". Дякуємо!

Знайомство з Ужгорода починаємо з готелю

Знайомство з Ужгорода починаємо з готелю

Симпатична панянка на найдовшій у Європі липовій алеї в Ужгороді

Симпатична панянка на найдовшій у Європі липовій алеї в Ужгороді

Офіс компанії "КийАвіа-Закарпаття"

Офіс компанії "КийАвіа-Закарпаття"
Красивые фото, Путешествия, туризм, Путешествия с Талой Гончаровой, Фестиваль, Ресторан, кафе, бар, Фото красивых, интересных людей, вино, виноделие, Ужгород, Закарпаття

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю