Алекс Петтифер (Alex Pettifer)

Вадим Слобожанский , 22 февраля 2011 в 02:22

В кінопрокат виходить фільм «Я НОМЕР ЧОТИРИ»

Вони – прибульці, їх дев’ятеро, вони зуміли врятуватися після знищення своєї планети, і тепер намагаються адаптуватися на Землі, розчинившись у натовпі. Один із них - Номер Чотири – змушений констатувати загрозливий факт – уся компанія під наглядом тих, хто знищив їхню планету. Життя кожного під загрозою, і тепер не має значення чиє – прибульця чи землянина.

Я НОМЕР ЧОТИРИ – новий фільм студії DreamWorks і режисера Ді Джея Карузо. В головних ролях Алекс Петтіфер, Тереза Палмер, Тімоті Оліфант, Діана Агрон, Кален МакОліфі і Кевін Дуранд. Продюсер Майкл Бей. Виконавчі продюсери Девід Валдес, Кріс Бендер і Джей Сі Спінк. Адаптований сценарій Алфреда Гоу, Майлза Міллара і Марті Ноксона. Фільм оснований на сюжеті однойменного романа-бестселера Піттакуса Лора.

Я НОМЕР ЧОТИРИ – містичний трилер, що розповідає про молодого хлопця із надзвичайними здібностями, Джона Сміта (Алекс Петтіфер), який переховується від безжальних ворогів, що намагаються його знищити. Джон разом із своїм охоронцем Генрі (Тімоті Оліфант) переїжджає із міста у місто, змінюючи ім’я, він хлопець без минулого. В маленькому містечку в штаті Огайо, яке він тимчасово називає домом, із Джоном трапляються несподівані речі – він зустрічає своє перше кохання (Діана Агрон), здобуває нові здібності, і знаходить таких самих людей, як і він, що мають таку саму долю.

Продюсер Майкл Бей говорить: «Номер Чотири має долю, яка обов’язково наздожене його, хоче він того чи ні. В цьому і полягає драматизм. Цей тинейджер в кінцевому рахунку знаходить те, що він шукає, але він не може цим володіти, тому що спочатку повинен врятувати світ».

В той же час Джон – типовий підліток, який випробовує життя на міцність, ставить майже нездійсненні завдання перед своїм охоронцем Генрі, ризикує, але не усвідомлює повністю наслідків своїх вчинків.

«Якщо взяти для місця подій реальний світ і помістити в нього міфологію іншого таємного світу, а також героя, який прагне кохання і нормального життя, то вийде надзвичайно цікава суміш цих різних драматичних елементів, з яких і складається хороше кіно», - говорить режисер Д. Дж. Карузо.

Фільм в прокаті з 24 лютого.

По матеріалам B&H

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Алекс Петтифер (Alex Pettifer), Тереза Палмер (Teresa Palmer)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю