всеукраїнський літературно-мистецький журнал «Мистецькі грані»

Ярослав Бондарчук , 24 июля 2014 в 04:02

В Києві відбулось святкування 5-річчя журналу «Мистецькі грані»

8 листопада в приміщенні Національного музею медицини України в рамках спільного проекту телеканалу «Культура» та галереї «Арка» «Культура+» відбулася презентація та святкування п’ятиріччя всеукраїнського літературно-мистецького журналу «Мистецькі грані».

Серед гостей свята були, як звичайні поціновувачі мистецтва так і самі митці та журналісти. Всі вони прийшли привітати засновника, головного рекдактора та видавця журналу - Олександру КУЛІШ.

Атмосферу творчості гармонійно доповнювали прекрасні картини Михайла Хіхлуха. Виставка якого розпочалась 1 листопада і досі триває.

Глядачі мали змогу отримати екскурс в історію створення журналу. Цікаво було дізнатись, що перший номер був у форматі студентської газети і мав лише чотири аркуші. На початку 2009 року команді журналу, під керівництвом молодої поетеси і письменниці Олександри Куліш вдалось спільними зусиллями трансформувати його з газети в журнал. У вересні 2009 року «Мистецькі грані» стали обласним журналом. У квітні 2012 року журнал набуває всеукраїнського статусу та видається накладом 1000 примірників.

На дні народженні журналу відбулась прем'єра вистави "Спадкоємець" - спільного проекту Київської академічної майстерні театрального мистецтва "Сузір"я" та Національного Університету Театру, Кіно і Телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

На святі відбувся виступ музиканта Юрія БРАХМАНА та його проекту «Шакті-оркестра», які представили скорочену версію акустичної програми «Дванадцять трансцендентних віршів». Це було поєднання гітарних ритмів, декламації, музики та філософії. 

Важливим акцентом заходу став вірш Олександри Куліш: 

Мистецтво заради життя.

Життя заради мистецтва.

Ми впевнено йдем в майбуття

І час наш теперішнім зветься.

Збудуємо сотні мостів

Між душ, що таланти єднають.

Відкриємо сотні світів,

Що наші страхи так ховають.

Єднання в ідеї – це дух,

Що вічно сіятиме сонцем.

Колись самотній лиш слух

Вже стукає в кожне віконце.

Мистецтво заради життя.

Життя за покликом серця.

Малюємо грані буття

І пишемо грані мистецтва.

Наприкінці свята гостей чекав смачнющий іменинний торт.

Довідково:

Арт-журнал "Мистецькі грані" – це бібліотека з найрізноманітнішими розділами, починаючи від пропаганди сучасного мистецтва та закінчуючи порадами, як змінити свій імідж. "Мистецькі грані" – це мистецтво розвитку, самовдосконалення, рівноваги та взаємодії із зовнішнім середовищем.

Дописувачем журналу може стати кожен – потрібно просто надіслати власний матеріал на мейл видання mistgrani@ukr.net. Якщо ви маєте талант до письма, ми його не проігноруємо.

Выставка, Фото красивых, интересных людей, торжественное событие, церемония, Олександра Куліш (головний редактор журналу «Мистецькі грані»), Марина Костючок (журналіст-мистецтвознавець), всеукраїнський літературно-мистецький журнал «Мистецькі грані», Вікторія Бистрицька (акторка), Вадим Шипулін, Руслан Руно

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю