Алена Че , 23 марта 2017 в 17:02

Уляна Медова: «До людей варто йти усміхненою»

Слухачам радіо «Стрий-ФМ» підіймає настрій на вихідних, а також розповідає безліч цікавого і корисного у програмах «Легуміни» та «В гостях добре, а вдома краще» мегапозитивна ведуча Уляна Медова. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Уляно, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви стали радіоведучою?

На радіо я вже 5 років. Прийти сюди мені порадила знайома, яка випадково почула на оголошення про те, що «Стрий-ФМ» шукає нових ведучих. Вона сказала, що я маю до того хист, оскільки люблю поговорити і постійно беру участь у різноманітних заходах. Я вирішила прислухатися до її поради. Після місячного стажування мене прийняли на радіо.

Наразі Ви ведете 2 програми- «Легуміни» та «В гостях добре, а вдома краще». Це Ваші авторські проекти?

Так. Насправді це круто, що у нас на радіо можна робити авторські проекти, адже саме в них ми, ведучі, доносимо до слухача те, чим найбільше хочемо поділитися. За час роботи на «Стрий-ФМ» у мене було декілька авторських проектів на абсолютно різні теми. Зараз я роблю кулінарну програму «Легуміни», у яких ділюся рецептами та секретами приготування тої чи іншої страви, та «В гостях добре, а вдома краще», у якій розповідаю, як створити затишок у домі.

Ваші лінійні ефіри припадають на вихідні. Невже це зовсім не напружує?

Аніскільки. У будні я маю іншу роботу, тому саме такий графік мені дуже підходить.

У Вас дуже солодке прізвище. Якщо не секрет, воно справжнє?

Не секрет. Це псевдонім. Взяла його, як тільки мою кандидатуру затвердили на радіо. Справа в тім, що для програми, на яку мене поставили, моє справжнє прізвище не пасувало. Треба було вигадати щось грайливе. Насправді перебрали безліч варіантів, але долю мого псевдо вирішив випадок. Вже, на жаль, колишня колега Юлія Дніпровська, у якої я проходила стажування, пішла до магазину. Повернувшись сказала, що бачила там мед, і у неї виникла ідея назвати мене Медовою. До речі, мій псевдонім мені надзвичайно подобається. Навіть виникла думка записати його в паспорті замість прізвища.

Ви вже маєте чималий досвід роботи на радіо. Чи не думали спробувати себе на радіостанціях Львова або Києва?

Думала, проте я притримуюся думки, що краще бути кимось у маленькому місті, аніж ніким у великому. Я- людина постійна, хоча, якщо надійдуть цікаві пропозиції, обов’язково їх розгляну.

Ви можете назвати себе активною радіослухачкою?

Так. Я не можу довго знаходитись у тиші, тому у мене вдома майже постійно ввімкнене радіо. До того ж, слухаючи інші радіостанції, можна почерпнути від колег-ведучих багато цікавого і корисного для себе.

Яким радіостанціям Ви надаєте перевагу: музичним чи розмовним?

Напевно більше розмовним. Як я щойно сказала, мені цікаво дослухатися до ведучих.

Ви вже встигли обмовитися, що у будні у Вас інша діяльність. Скажіть, з чим вона пов’язана?

Я- перукар. Працюю у цій сфері вже 12 років. А взагалі, вважаю себе щасливою людиною, оскільки в моєму житті здійснилися дві мрії: стати перукарем і журналістом.

Ви маєте журналістську освіту?

Ні. Чесно кажучи, не вважаю, що вона обов’язково потрібна для роботи на розважальній радіостанції. Головне, бути обізнаним у різних галузях, вміти багато говорити і любити спілкуватися з людьми.

До Вас на ефіри час від часу приходять гості. Інтерв’ю з ким із них найбільше запам’яталося?

Найбільше запам’яталося найперше інтерв’ю. Я розмовляла зі співачкою Наталкою Карпою. Про те, що це мій переший досвід, я їй, звісно, не казала. Наталці наша розмова дуже сподобалася. Вона навіть похвалила мене перед керівництвом.

У Вас є хобі?

Так. Я вишиваю бісером і нитками. Рекомендую всім цим займатися, адже вишивання дуже заспокоює. Також люблю подорожувати. Цікаво поїздити як за кордон, так і містами України.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю я багато. Найчастіше обираю книги українською мовою з метою збагачення свого словникового запасу. Люблю твори сучасних письменників. Не обділяю увагою світові бестселлери. Завжди цікаво збагнути, чому вони набули такої слави. Дивлюся мелодрами, комедії, бойовики… Не люблю хіба що фільми, у яких багато насильства.

І наостанок, поділіться з нами рецептом свого хорошого настрою.

Насправді труднощі є у кожного, і я- не виняток. Проте ще з дитинства мене привчили до того, що проблеми треба залишати при собі, а до людей варто іти усміхненою. А ще мені завжди підіймає настрій спілкування з цікавими людьми та нові знайомства.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю