Алена Че , 22 февраля 2017 в 10:11

Уляна Маляр започаткувала авторський телепроект «АRT.ПерсонА»

Нещодавно в ефірі телеканалу «Вежа» стартував авторський проект тележурналіста і співачки Уляни Маляр. Докладніше про нього дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Уляна, розкажіть, будь ласка про проект «АRT.ПерсонА».

Проект «АRT.ПерсонА» - це портретна замальовка тривалістю 15-20 хвилин. Його героями є люди мистецтва, які вже стали історичними постатями, і, які творять у наш з Вами час. До прикладу, у першій програмі я розповідала про видатного українського композитора, автора славнозвісного «Щедрика» Миколу Леонтовича,а у наступній розкажу про всесвітньо відому італійську актрису Моніку Белуччі. У своїх програмах я стараюсь розкрити героя з різних сторін. Прагну, щоб було цікаво усім віковим категоріям. Користуючись нагодою, хочу подякувати директору телеканалу «Вежа» Тарасові Зеню за те, що допоміг втілити мою ідею. Сподіваюся на довгу та плідну співпрацю. І ще хотіла б добавити, що вже скоро Ви зможете побачити програму «АRT.ПерсонА» і на київському телебаченні. На, якому?Про це – згодом.

Відомо,що Прикарпаття багате на таланти. Про кого з місцевих людей мистецтва Ви би хотіли зняти програму?

Так, дійсно. Наш край багатий на творчих людей, про яких слід розказати. Серед них художники Богдан Бринський, Параска Плитка-Горицвіт та Михайло Фіголь, письменник Юрій Андрухович, музикант,скрипаль Роман Кумлик, вокальний ансамбль «Росинка» та багато-багато інших. Думаю, згодом Ви обов’язково зустрінетеся з ними у моїй програмі.

Віднедавна Ви почали викладати тележурналістику у продюсерському центрі «Star Team». Чи не плануєте залучати своїх учнів до роботи над проектом?

Планую долучати учнів до створення сценарію програми. Гадаю, їм це буде корисно і цікаво.

ARTПерсона. Промо відео

ART.ПерсонА. Микола Леонтович. Гімн Різдва

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю