Юлія Лорд (Uлия ЛорD)

Дмитрий Павленко , 4 декабря 2009 в 07:39

UЛІЯ ЛОРД присвятила пісню французькому панку

10 грудня Юлія Лорд (Uлія Лорд) влаштовує подвійну прем’єру своєї нової пісні «Танцюй Ромео». Свіжий синґл з’явиться в ефірі радіостанцій, і того ж вечору його концертна версія буде представлена під час виступу Лорд в столичному клубі Docker’s ABC на черговій вечірці благодійного арт-проекту «КРАЩІ ЛЮДИ».

«Пісня Танцюй Ромео з’явилася під враженням знайомства з гітаристом французької панк-групи, якого звати Ромео. Смішний і неоднозначний, як всі французи, він просто наштовхнув мене на думку написати про нього. У Франції він був незамінним гідом по клубах і різних цікавих місцях – згадує Юлія Лорд - Він порадив відвідати Etretat – місто на морі в Нормандії, найромантичніше місце, в якому мені доводилося до цього часу побувати».

10 грудня «кращим людям» група Юлії Лорд покаже свою акустичну програму, що називається «Minіmal».

«Ідея полягає в тому, щоби не перевантажуючи пісні аранжуваннями, мінімальними засобами передати їхній характер і настрій, рокові пісні заграти через джаз, зосереджуючись на вокалі. Мало інструментів (акустична гітара, електро-піано, контрабас і барабани) грають небагато нот, даючи можливість зосередити увагу на емоції. В нас також готова і електрична програма, але вона розрахована на більші майданчики» - розповідає Юлія Лорд.

Паралельно з представленням клубної unplugged-програми «Minimal» Юлія Лорд разом із своїми музикантами працює в студії над новими піснями, що увійдуть до довгоочікуваного альбому співчки.

Найближчі непопсові події Києва:

06 грудня – клуб Docker Pub – концерт групи «Сегодня Ночью»

08 грудня – клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

09 грудня – клуб Бінго – група «Ляпис Трубецкой» - концертна презентація нового альбому «Культпросвет».

10 грудня - клуб Docker’s ABC – THE POLLOCK та ULIA LORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ.

22 грудня – клуб 44 – The Вйо - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

Фото: Щербак Леся

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Группа «Ляпис Трубецкой» (гурт «Ляпіс Трубєцкой»), Анонси, афіша, запрошення, «QARPA band», Юлія Лорд (Uлия ЛорD), «The Вйо» (Зевйо), группа «THE POLLOCK» (ThePollock), «Сегодня Ночью»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю