Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 15 июня 2017 в 15:43

Український рок-гурт «НАТОЛІЧ» анонсував вихід другого студійного альбому з «живою» інтерактивною обкладинкою

Днями було оприлюднено новий, другий студійний альбом гурту НАТОЛІЧ - «Аmon-Ra». Про це музиканти повідомили на офіційних сторінках соціальних мереж з посиланням на iTunes та Google Play для завантаження.

Костянтин Рафальский (фронтмен гурту):

 «В нашому другому альбомі «Аmon-Ra» пісні досить різні - протилежні за концепцією та емоціями. Наприклад, «Револьвер», «Аmon-Ra» та «Пророк» - пісні соціального змісту, що спонукають задуматись над певними важливими речами… Ми чимало експериментували, докорінно змінювали саунд, шукали цікаві рішення, однак загальна філософія гурту залишалась незмінною – ви почуєте тільки чесні тексти та все той же нескінченний драйв..»

Гурт «НАТОЛІЧ» завжди прагнув до творчих інновацій. Від так, музиканти, створили унікальну обкладинку до альбому, яка стане певним інтерактивом між ними та слухачем. «Вийти на зв’язок» з гуртом дуже просто – потрібно лише придбати диск і увімкнути власний гаджет. Далі за певним Qr-кодом на звороті можна буде потрапити до «таємної кімнати» з музикантами.

Офіційний реліз платівки відбувся 19 травня аншлаговим концертом у філармонії ім. Л.Б. Когана, де музиканти вперше представили альбом «АmonRa» «наживо», за участю духових віртуозів Дніпра - струнного квартету «Tonart», Лєри Кибець, Андрія Кочурова та Юлії Шевченко. Підготовчий процес до концерту- презентаціі альбому Amon-Ra тривав майже міцясь. 30 годин репетицій в студії. Комада з 25 чоловік від музикантів до техніків. 20 кВт звуку та світла. А далі вщент заповнена зала кожну пісню співала в унісон з музикантами, дві години шалених танців попри відсутність танцполу, неймовірна енергія та драйв. Такою була презентація українських рокерів «НАТОЛІЧ».

Робота над платівкою тривала близько року, але більшу частину роботи із запису пісень було проведено впродовж останніх місяців. Альбом включає в себе 15 композицій , чотири з яких вже стали відомі загалу раніше у якості синглів: «До дна», «Револьвер», «Amon-Ra», «Габаритами». Альбом містить спільну роботу з Максом Поллюлем (M-Pill) на пісню «Не моє» та remix версію пісні «Очі». Основна частина по запису платівки «АmonRa» проходила на студіі в Дніпрі – «Armada Sound Dnipro UA» за участі Андрія Богданова та Юрія Яхно. Також до роботи над платівкою долучились Максим Сиволап, Данило Рафальский та Андрій Карачун. Зведення та мастерінг альбому було проведено Юрієм Яхно на студії «Armada Sound Kraków PL» у Польші. Продюсування: Юрій Яхно, Андрій Богданов, гурт «НАТОЛІЧ». Незмінним автором пісень є фронтмен гурту «НАТОЛІЧ» Костянтин Рафальський.

НАТОЛІЧ - Прометей (Official video HD)

НАТОЛІЧ - Amon-Ra (Official video HD)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю