Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Freedom_Event_Hall , 10 сентября 2017 в 09:05

Українська самобутність від театру «Берегиня» у FREEDOM Event Hall!

 Наші предки вміли святкувати! Сьогодні фольклорна автентика потребує збереження. Єдиний професійний колектив, який її вивчає та популяризує, – театр «Берегиня». Він відтворює на сцені призабуті ритуали, звичаї, танці, ігри, музичні композиції, інтермедії тощо.Високий художній рівень перформансів розкриває самобутність української культури. Творчість «Берегині» охоплює весь календарно-обрядовий рік. Хочете почути, які вірші декламували колись, якими піснями заколисували дітей, як виглядали справжні козацькі танці? У програмах театру наявне все: слово, музика, танок, драматичні замальовки, обрядові інсценізації. Глядач за один виступ зможе отримати пристойну порцію не лише гумору, а й глибоких ліричних почуттів. Гра на контрасті.

До складу «Берегині» входять 42 артисти, що працюють під керівництвом народного артиста України Миколи Буравського. Їхній професіоналізм виявляється не лише в творчості на сцені, а й у підході до створення костюмів. Їх виготовляють із максимальною історичною точністю, орієнтуючись на зразки вбрання, зібраного в експедиціях до Центрального регіону України. Кожен концерт також дивує звучанням давно забутих й унікальних інструментів: кози, козобаса, сурми, бугая, гудка, рубеля, тулумбасів тощо.

Якщо душа втомилася від міської повсякденності й засумувала за чимось справжнім, зворушливим, чуттєвим, то атмосфера виступів театру «Берегиня» зможе повернути вас у наше славне українське минуле.

Квитки: https://goo.gl/Ygfrvh

Або за номером: 067 577 577 0

Коли: 12/09 о 19:00

Адреса: FREEDOM Event Hall, Кирилівська, 134

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю