Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 14 февраля 2016 в 11:22

UFD готує прем'єру української наївної комедії «Політ золотої мушки»

 26 лютого в український кінопрокат виходить фільм «Політ золотої мушки», виготовлений за підтримки Держкіно. Його творець Іван Кравчишин називає це кіно наївною комедією. Все дійство відбувається в Галичині – «маленькій самодостатній цивілізації, яка живе у центрі Європи». В основу сценарію лягли оповідання львівського гумориста Богдана Волошина.

Три новели - це як три головні вчинки, які людина робить у своєму житті –народжується, народжує собі подібних, і вмирає.

У фільмі зіграли:

СОФІЯ КРАВЧИШИН в ролі Миколи - дівчинка, що любить сидіти на горі і "ганяти філізофію" - МИКОЛА основний оповідач фільму.

ТАТО МИКОЛИ (якого віртуозно зіграв ОЛЕГ ЦЬОНА). Є такі посеред нас "екземпляри" які всім доказуют шо мают "моцний корінь" і шо він "хлопкремінь".

МАРКО ЗАГІРНИЙ (СЕРГІЙ ВЕЛИКИЙ) - "Кавалєр на виданню" - так кажуть на ГАЛИЧИНІ про людину яка дуже цікавиться жінками проте через свою сором’язливість завжди пасе задніх!

ПАН ПРОКУРОР (ТАРАС БОБЕЛЯК) Це єдина людина в цьому світі (мається на увазі в ГАЛИЧИНІ) яка не розуміє що діється довкола нього! - Шо ж то за нарід?... та під них хіба шо окремі кодекси писати?!!!...

Наш ПАН ГОЛОВА (ІГОР НАКОНЕЧНИЙ..), має до всього "інтЕрес"! Дуже широкої душі людина наш, ПАН ГОЛОВА, але розгорнутися на повну не дає БИК, якого він вже три рази продавав, але та "зараза" все рівно дорогу додому знайде!».

Виробництво студії «ТРЕМБІТА-ФІЛЬМ»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю