Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 26 февраля 2018 в 21:18

Учасники відбору «Євробачення» «ПІСКАРЬОВА & БАБАК» презентували відеокліп

 Днями у Києві відбувся прем'єрний показ відеокліпу учасників білоруського відбору на «Євробачення» - українського дуету «ПІСКАРЬОВА & БАБАК» - на композицію «Ми відлітаєм».

Відеоробота вийшла такою ж ліричною і сильною, як власне пісня та голоси артистів. А неочікувана розв'язка зворушила до сліз всіх присутніх на прем'єрі. Цікаво, що напередодні Тетяна Піскарьова саме цим заінтригувала своїх друзів та читачів у Facebook, розмістивши допис з "позитивним" тестом на вагітність.

Режисерами відео виступили - сама Тетяна у компанії з молодим та амбіційним Костянтином Косянчуком. Варто зазначити, що кліп зі складними локаціями, серед яких міжнародний аеропорт "Київ", відзняли всього за сім годин.

"Насправді зібралась дуже класна команда. І все співпало... Текст, музика, пісня, відео, фото, а особливо - люди... Ми зробили справжнє, щире, емоційне міні-кіно про життя. Дякую всім, а особливо Тані Піскарьовій, за активну участь в режисурі відео, за вражаючу акторську гру, харизматичність і відвертість", - говорить режисер Костянтин Косянчук.

Окрім прем'єри відеокліпу, гості презентації насолодилися наживо концертною програмою від дуету «ПІСКАРЬОВА & БАБАК». Тетяна та Дмитро у супроводі музикантів представили всім присутнім свою першу дуетну композицію, а також вже відомі сольні хіти.

ПІСКАРЬОВА & БАБАК - Ми відлітаєм [ПРЕМ'ЄРА]

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю