Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

PR advice , 20 декабря 2016 в 16:46

У Вишгороді відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Все починається з любові»

 До Дня Святого Миколая у Вишгороді відбувся гала-концерт Другого фестивалю-конкурсу талантів «Все починається з любові». Організаторами заходу стали Громадська організація "Арт-Креатив" за сприяння Міністерства культури України, а співорганізаторами виступили: Київський міжнародний університет, Вишгородський історико-культурний заповідник під патронатом міського голови Вишгорода Олексія Момота за підтримки Вишгородської районної державної адміністрації та Благодійної організації "БФ "Дніпровський".

У фестивалі-конкурсі, що пройшов напередодні у Київському міжнародному університеті, змагання розгорнулися у категоріях "Вокал", "Хореографія" та "Художнє слово".

Юних артистів оцінювало компетентне журі: заслужений діяч естрадного мистецтва України Світлана Садовенко; заслужена артистка України, провідний методист з хореографії відділу науково-методичної роботи Віра Синьоок; головний диригент народного ансамблю пісні й танцю України «Дарничанка» Петро Андрійчук; заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Оксана Петрикова; директор Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко; керівник музичної групи «Generation» та хореографічного колективу «Ластівка» Олена Костіна.

Заключний гала-концерт було вирішено провести у м. Вишгород на запрошення співорганізатора проекту та директора Вишгородського історико-культурного заповідника Влади Литовченко. Проект також підтримали Вишгородський міський голова Олексій Момот, виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації В’ячеслав Савенок; голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко.

Гран-прі отримали: вокальний дует у складі студентів 2-го та 4-го курсів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Тетяна Куля та Богдан Карпук.

Лауреатами першої премії стали: Антипов Назарій (м. Боярка Київської області) в номінації «Художнє слово», Поляков Данило (м. Костянтинівка Донецької області) – «Естрадний вокал», Винниченко Анастасія (м. Костянтинівка Донецької області) – «Художнє слово», театр пісні «Ладоньки» – «Вокал».

Лауреатами другої премії у номінації «Естрадний вокал» стали: Коростелкіна Галина (м. Київ), Когут Вероніка (м. Київ) та Джунь Зоріана (м. Вишгород Київської області).

Учасники отримали дипломи та подяки від директора фестивалю-конкурсу, голови громадської організації "Арт-Креатив", Олени Стебельської. Від міського голови Вишгорода Олексія Момота конкурсанти отримали солодкі призи, а організатори та члени журі - подяки.

Наприкінці Влада Литовченко запросила усіх до Вишгородського історико-культурного заповіднику: «Окрім того, що Заповідник є науковою установою, він ще є культурно-просвітницьким центром, який дбає про проведення цікавих заходів для дітей та молоді. Ми вже запланували «Зимові канікули в Заповіднику», і запрошуємо до нас усіх бажаючих».

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю