Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва «Український тиждень мистецтв» (Ukrainian Art Week)

Ярослав Бондарчук , 13 сентября 2013 в 13:13

У Центральному Будинку Художника відбулось урочисте відкриття VIIІ Міжнародної виставки-конкурсу Український Тиждень Мистецтв (Ukrainian Art Week)

4 вересня у Центральному Будинку Художника відбулось урочисте відкриття VIIІ Міжнародної виставки-конкурсу Український Тиждень Мистецтв (Ukrainian Art Week) сезону Осінь 2013 (назва виставки «Натхнення»).

Виставку відкрили генеральний директор Українського Тижня Мистецтв Олена Ящук та Заслужений діяч мистецтв України, Директор Дирекції виставок Ігор Волощук.

У ході відкриття гостей виставки чекала маса приємних сюрпризів. Відвідувачі зможуть не лише насолодитися творчістю майже художників, скульпторів, фотографів, але й зробити власноруч український оберіг ляльку-мотанку на майстер-класі від Тетяни Паращук .Також Відвідувачі змогли насолодитися джазовою музикою від дуету "Djambo",а також покуштувати смаколики якими пригощала кавярня "Баобаб".Також було оголошено що буде наданий особливий приз від кавярні,яка надасть одному із учасників виставки право на персональну виставку в своїх стінах.

Не залишилась без уваги і переможець Інтернет-конкурсу, організованого в рамках Тижня Мистецтв на Фейсбук-сторінці проекту Діна Розен.За умовами конкурсу автор роботи, що отримав найбільшу кількість голосів і виграв приз глядацьких симпатій, отримає право розміщення своєї роботи у виставковому залі Центрального Будинку Художника.

Порадує відвідувачів і програма підготовлених безкоштовних майстер-класів. З 5 по 9 вересня гостей виставки чекають захоплюючі заняття з живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва. Майстер-класи проведуть відомі художники , майстри та фотографи.Плести з очерету навчить Лілія Крутченко, покаже як різьбити дерево візерунками покажеа Потапкін Віталій,розповість про психологію фотографії Аліна Шиханова. Художник Думанська Ольга проведе майстер-клас «Портрет олією», заняття по скульптурі - Дмитро Гармаш, а майстерності графіки можна буде повчитися у художниці Олени Ящук.

Імена переможців Українського Тижня Мистецтв оголосять в останній день роботи виставки. Їх визначить компетентне українське та міжнародне журі.

Також організатори запрошують всіх 8 вересня(неділя)на наймасовіший пленер в Україні.Всім учасникам пленеру будуть видаватися сертефікати, а найкращі роботи будуть безкоштовно експонуватися на виставці в Берліні.Пленер безкоштовний для всіх і обіцяє з задоволеням провести час в приємній компанії і за улюбленою справою.

Вхід на виставку вільний.

Виставку відкрили генеральний директор Українського Тижня Мистецтв Олена Ящук та Заслужений діяч мистецтв України, Директор Дирекції виставок Ігор Волощук.

Виставку відкрили генеральний директор Українського Тижня Мистецтв Олена Ящук та  Заслужений діяч мистецтв України, Директор Дирекції виставок Ігор Волощук.
картина, визуальное произведение, Выставка, Художники, Фото красивых, интересных людей, Ярослав Бондарчук (историк, художник), Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва «Український тиждень мистецтв» (Ukrainian Art Week), Олена Ящук (галерист), Ігор Волощук, Анна Мамалига (мистецтвознавець), Діна Розен, Тетяна Паращук, Сергей Сурин (фотограф), Анна Мілевська (художник), Ірина Опрофат

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю