M-PRESS Media Technologies , 8 февраля 2019 в 09:54

У столиці вперше презентують унікальний проект авторських колискових «ЛЮЛІ БАЙ»

У неділю, 3 березня о 18:00, у Carribean Club Concert Hall (вул. Петлюри, 4) відбудеться прем'єра унікального музичного LIVE проекту "ЛЮЛІ БАЙ". Вперше в історії сучасної української музики співачка Майя MOVA представить 12 авторських колискових пісень.

Особливість даного заходу ще й у тому, що це буде не просто концерт-прем'єра, а справжній сімейний вечір колискової пісні. На усіх гостей чекатиме таємнича мандрівка у світ казкової живої музики, адже колискові прийшли до нас з глибини віків, "живуть" зараз і залишаться після нас. Колискова музика - безсмертна, а проект «ЛЮЛІ БАЙ» - це її життя сьогодні! 

"Коли на тебе дивляться очі маленької людини - саме своєю колисковою ти відкриваєш для неї світ! Саме ці пісні я співала своїм синам вже в перші хвилини їх появи на цій землі, - розповідає ідейниця колискового проекту Майя MOVA. - Цю музику народила не я, вона пройшла крізь мене. От чому я вірю і знаю, що проект "ЛЮЛІ БАЙ" є надважлий для всіх нас і він обов'язково буде жити!"

Квитки на музичний проект колискових пісень «ЛЮЛІ БАЙ» можна придбати у касі Carrinbean Club Concert Hall та на інтернет-сторінках квиткових операторів. Дітям до 3 років - вхід вільний.

Квитки на музичний проект колискових пісень «ЛЮЛІ БАЙ» можна придбати у всіх касах столиці та онлайн:

- https://parter.ua/liuli-bai

- https://concert.ua/uk/event/muzichnii-proekt-koliskovih-pisen-lyuli-bai

- https://kiev.karabas.com/ua/muzichnij-proekt-koliskovih-pisen-lyuli-baj

- https://caribbean.com.ua/ua/concert_hall_ua/muzichniy-proekt-koliskovikh-pisen-lyu/

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю