Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 8 июня 2017 в 20:45

У ресторані «Липський» на Печерську презентували препарати магнію від Naveh Pharma - на основі мінералів Мертвого моря

У перший день літа, 1 червня, у Всесвітній День захисту дітей у Києві перед лікарями, журналістами та блогерами виступив Ніцан Примор (Nitsan Primor) – відомий у світі дослідник, вчений, засновник та Президент компанії Naveh Pharma (Ізраїль). Пан Примор спеціально прибув до України презентувати нові інноваційні продукти своєї компанії.

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє та експортує медичні технології для безпечного та комфортного життя людини у понад 20 країн світу.

Продукція компанії Naveh Pharma створена на основі мінералів Мертвого моря, заряджає енергією та допомагає покращити якість життя.

Під час заходу пан Примор та інші спікері розповіли про важливі складові безпечного та комфортного життя. Зокрема, необхідність магнію, чому його не вистачає та наслідки його недостатньої кількості в організмі людини. А також зазначив інноваційність своїх препаратів щодо розробки і засвоєння організмом людини.

Почесний гість презентації Еміль Бен Нафтали, заступник Посла Ізраїлю в Україні говорить: «Ми сподіваємося до кінця поточного року підписати двосторонню Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль, на яку обидві держави покладають великі сподівання  - для розвитку торгових відносин між нашими країнами. І сьогодні – важливий день у нашій співпраці».

У фіналі презентації відбувся ефектний виступ майстрів спорту України, срібних призерів України, чемпіонів Європи з латиноамериканських танців, а також срібних призерів змагань по версії IDSA (Пекін) Крістіана Хілла та Анастасії Лемішко.

Валентина Федорчук, заслужений тренер України, Голова колегії суддів спортивного танцю України висловлює свою думку: «Сучасний світ передбачає життя в перманентному стресі, що несе додаткові навантаження на організм та виснаження. Продукти харчування не завжди можуть забезпечувати необхідними елементами та вітамінами, навіть при відносно здоровому харчуванні. Препарати магнію – це серйозна підтримка для спортсменів».

На завершення приємної події для здоров’я здоров’я та краси один з самих найкращих ресторанів «Липський» на Печерську пригостив гостей дуже смачними, вишуканими і, головне, корисними стравами з вмістом магнію, які Starlife скуштували і високо оцінили особисто.

Довідково. Компанія Naveh Pharma так представляє свої продукти:

Засіб Комфорт Магнокс – ефективний та дієвий для підтримки рівня магнію в організмі, який усуває основні прояви магнієвого дефіциту та попереджає судоми в ногах. Комфорт Магнокс – гранульований магнієвий комплекс, добутий з мінералів Мертвого моря. Він містить найбільш біодоступну форму магнію (моногідрат оксиду магнію), а також вітаміни Е та В6, які знаходяться в капсулі рослинного походження з гідроксипропілметилцелюлози (Vegicap).

Спрей Ото Клін поєднує механічну промивку з ефективністю та безпекою ефірних масел, пом'якшуючи вушну сірку сприяє її легкому видаленню. Перевагами препарату є його ефективність, зручность у застосуванні, відсутность консервантів, що робить його рекомендованим навіть для дітей віком від 3-х місяців.

Спрей Ото Сорб – засіб для усунення води і вологи, що затрималися у зовнішньому слуховому каналі після водних процедур. Засіб знижує частку вологи та підвищує проміжок між молекулами H2O, виводячи воду та сприяючи її випаровуванню. Ото Сорб - ідеальний засіб для профілактики «вуха плавця», тобто зовнішнього отиту, що виникає після попадання води у вуха.

Прегна Магнокс для жінок, які готуються до найяскравішої події в житті. Це засіб для забезпечення потреб організму у вітамінах та мікроелементах під час вагітності.

Нормальний розвиток вагітності запрограмований самою природою. Але є ситуації, коли організм потребує нашої підтримки. Під час вагітності жінці необхідно забезпечити мікроелементами свій власний організм і «наситити» ними плід, тому потреба в магнії зростає в 2-3 рази. Наслідками магнієвого дефіциту у вагітної найчастіше є: судоми, болі в попереку, підвищення тонусу матки, дратівливість та інші.

Увага! Перед застосуванням препаратів обов’язково проконсультуйтесь зі своїм лікарем.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю