козацьке селище «Мамаєва Слобода»

Руслан Павленко , 30 мая 2012 в 11:29

У «Мамаєвій Слободі» святкуватимуть Трійцю

3 червня, о 14.00, у козацькому селищі «Мамаєва Слобода» вперше відбудеться великий благодійний духовний етно-фест «Трійця у «Мамаєвій Слободі».

Благодійний фестиваль «Трійця у «Мамаєвій Слободі» є спільним заходом «Клубу Успішних Жінок» та козацького селища «Мамаєва Слобода». Кошти від фестивалю підуть на відродження православних храмів та підтримку національних історико-культурних пам’яток.

Фестиваль нового формату поєднає в собі високе духовне мистецтво та народні традиції наших пращурів, оскільки проходитиме у «Клечальну неділю», у день великого православного свята «Святої Трійці».

Дійство розпочнеться концертом церковних дзвонів від кращого дзвонаря України, неодноразового переможця Всеукраїнського фестивалю Православного дзвону Романа Захарченка. Кожна нова мелодія справжнього віртуоза своєї справи триває півтори-дві хвилини, і виконується вона на тринадцяти дзвонах. За півгодини Роман Захарченко виконає на церковних дзвонах 10 - 15 мелодій у різній ритміці, перетворюючи передзвін на справжнє святкове дійство.

Гостей фестивалю також чекає унікальний концерт, де прозвучать кращі твори Баха, Моцарта та інших класиків західноєвропейської музики та українських композиторів у виконанні Народного академічного оркестру народних інструментів та кращих солістів національної сцени. Музика лунатиме в оздобленні світлої поезії Тетяни Домашенко.

Незабутніх вражень та особливих відчуттів додасть відвідувачам фестивалю вернісаж духовного живопису від сучасних українських художників та місто майстрів народної творчості. А святковий настрій підтримуватимуть парад вишиванок,відтворення фольклорним колективом давнього обряду «Водіння Куста» та інші забави .

Увінчається фестиваль виступом однієї з найколоритніших учасниць останнього теле-конкурсу «Голос країни» - чарівної ILLARIA.

Додаткова інформація на сайті фестивалю http://etnofestua.blogspot.com/

Анонси, афіша, запрошення, святкуємо разом Трійцю, козацьке селище «Мамаєва Слобода»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю