Алена Че , 2 января 2018 в 21:57

У Львові пройшов мега масштабний сімейний конкурс «Family Fashion Ukraine 2017 »

У Львові в клубі Малевич пройшов масштабний сімейний конкурс «Family Fashion Ukraine 2017» та зібрав Аншлаг !

Вперше в Україні був проведений масштабний сімейний захід від Радіо Лемберг та Організатора Гуменного Мар'яна.

"Ми приклали багато зусиль до цього заходу,це мав бути надзвичайно яскравий захід в день Св.Миколая як для діток так і для Батьків". - розповідає Гуменний Мар'ян.

Найголовніше що ми це зробили,ми показали надзвичайно масштабний рівень ,на гостей чекали розваги,фотозони,концерт і вперше в Історії України мега масштабний захід Family Fashion.

Усі учасники задоволені ,гості теж, море емоцій у дітей ,дітки задоволенні а це найголовніше для нас ! Журі оцінювало лише справедливо,Юрій Візняк,Тетяна Бей,Наталія Яриш,Співачка Андріана,Наталія Бунда,Микола Іщук,

На сцені розважали Акробати та Жонглери також і виконавці,Степан Вовкун,Юлія Рипновська,Софія Федина,Шоу Балет Адажіо,Шоу Балет Едельвейс,А ведучі свята мега круті ВлаТар.

Також були присутні ,ігрові зони,аквагрим,Резиденція Св.Миколая та багато іншого,також усі дітки отримали подаруночки.

Дякуємо колективу клубу Малевич котрий зміг прийняти велику кількість людей,дякуємо Володимиру Місяйлу за підтримку даного заходу, дякуємо нашому колективу Радіо Лемберг за нелегку працю,дякуємо нашому Хореографу Олені Кондері котра працювала над виходами учасників конкурсу Family Fashion.

Також окрема велика подяка партнерам котрі підтримали наш захід а це :

Львівська Міська Рада,Сайт Діти в Місті,Сайт Міста Львова 032ua,Дуже Радіо,Кастинги Львів,Ріа Львів,Lemberg Shop,Благодійний Фонд Миколи Іщука,Благодійний Фонд Справа Скарбека,Дитяча Планета,Фотостудія Яскрава,Текстиль Studio Fairies,Каріна Сафінська

Теж Дякуємо Дизайнерам: Наталя Горностай,Олена Гусева,Маргарита Мельник,Христина Сувала,Торгова Марка Зена,Катерина Бушко,Мама і Я,Сварга,Lelitka.

А глядачам дякуємо що ви з нами !

Учасникам наших майбутніх заходів хочемо сказати ,приймайте участь лише в якісних масштабних заходах.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю