Алена Че , 7 сентября 2017 в 12:40

У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-МУЗИЧНЕ ШОУ ВІД ТЕЛЕКАНАЛУ MUSIC BOX UA

DELUXE BIRTHDAY PARTY – подія осені №1! Адже, такого музично-танцювального шоу Львів ще не бачив! Це подія, яка не мала аналогів у клубному житті Львова.

DELUXE BIRTHDAY PARTY – подія осені №1! Адже, такого музично-танцювального шоу Львів ще не бачив! Це подія, яка не мала аналогів у клубному житті Львова.

Приурочена до святкування третьої річниці з дня відкриття одного з найулюбленіших закладів міста – Deluxe night club. Особливістю події стане велика кількість популярних зірок української естради, які виступлять на одній сцені та візьмуть участь в заході, а, також, підтримка даної події найбільшим танцювальним телеканалом України - Music Box UA

DELUXE BIRTHDAY PARTY проходитиме в форматі світської події, на яку зберуться найвідоміші та найяскравіші представники українського шоу-бізнесу, зіркові гості, бомонд, світські репортери, paparazzi, celebrity, знані блогери та instagirl!

Захід збере справжній хіт-парад з представників нової формації українських зірок. На одній сцені виступлять: SONYA KAY, АРТЕМ ПИВОВАРОВ, MAMARIKA та ін.

В рамках події передбачається червона доріжка, кілька ексклюзивних фотозон, насичена шоу-програма на трьох танцювальних майданчиках, а також, особливою фішкою стане, - зіркова фотовиставка від глянцевого журналу «XXL».

Також, гостей вечірки дивуватимуть показами брендового одягу від іменитих українських дизайнерів та модних бутиків. Моделями в показах стануть відомі та епатажні жінки нашого міста: співачки, телеведучі, стилісти, дизайнери одягу, блогери, інстаграмери, топ-моделі, переможниці конкурсів краси. Серед них можна буде також побачити співачку Андріану, Королеву України – Сніжану Танчук, телеведучу Тетяну Іванів, топ-модель та Княгиню України Мар’яну Панькевич та багато інших.

15 вересня - Happy Birthday De Luxe 3

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю