Алена Че , 19 февраля 2018 в 18:54

У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ КАСТИНГ НА ТОП-МОДЕЛЬ

 Вперше, у Львові, пройде кастинг на конкурс нового формату – «Топ модель Львова 2018». Під гаслом - «Health & Beauty». Для розумних, стильних, яскравих та впевнених у собі дівчат!

Кастинг проходитиме, в четвер, 22 лютого з 20:00 в приміщенн «Deluxe night club» (В. Великого, 2) з 20:00.

Основні вимоги до дівчат, які претендують на звання головної топ-моделі міста: вік від 15 до 25 років, зріст від 1,67.

На кастинг дівчатка повинні приходити з мінімальним макіяжем, в одязі, який дає можливість розгледіти фігуру та взутті на підборах.

Для учасниць «Топ модель Львова 2018», «Health & Beauty», відкриються двері у світ шоу-бізнесу та фешин-індустрії. Два тижні підготовки, фотосесії, відео зйомки, інтерв’ю на радіо та телебаченні, прес-конференції, відвідини найкрутіших подій та закладів міста.

Переможниця проекту отримає головний приз – подорож до Парижу! А, також, прийме участь у конкурсах краси від модних українських глянців – «XXL» та «JOY».

Усі фіналістки отримають цінні подарунки від партнерів конкурсу, ювелірні прикраси, дорогу європейську косметику та вишукану елітну біжутерію від бренду «DE TIARA».

Одна із фіналісток «Top Моdель Львова - 2018», отримає унікальний шанс стати учасницею світового шоу «Miss TV International - 2018», який, цього року, пройде на території одного із найрозкішніших комплексів України - «Edem Resort Medical & SPA». У проекті візьмуть участь 20 найвродливіших дівчат з усього світу – Центральна Європа, Балтика, Африка, Близький Схід.

Детальніше за телефоном – ‎‎063 268 22 30 (Марта)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю