Владимир Высоцкий

Вадим Слобожанский , 6 декабря 2011 в 10:53

У кінотеатрі «Україна» презентували фільм «Висоцький. Дякуємо що живий» за сценарієм Микити Висоцького

У кінотеатрі "Україна" відбулася найочікуваніша прем'єра року - фільм "Висоцький. Дякуємо що живий". На прем'єрний показ зібралося дуже багато глядачів, зірок української сцени і політичного олімпу. І це не дивно, адже життєстверджуюча картина пронизана духом цілої епохи і грандіозним культом особистості однієї людини, яка цю епоху створював, а разом з нею і ціле покоління.

Робота над фільмом тривала ні багато ні мало - п'ять років. У стрічці немає спецефектів і технологій задля самих ефектів і технологій, все, що було зроблено, це лише заради точного відтворення епохи, адекватної самої історії.

Дії картини охоплюють лише маленький біографічний шматок, в якому Володимир Висоцький, будучи в нездоровому стані, відправляється, всупереч побоюванням близьких і лікарів, на гастролі в Узбекистан, тоді як його разом з командою постійно переслідує КДБ. Невеликий часовий проміжок охоплення аж ніяк не мінімізує дійсний масштаб сюжету, а лише перемикає його з одного режиму в інший, коли задіяні сюжетом території з їх кількістю змінюються глибиною відносин між героями, і їх здатністю впливати на те, що їх оточує.

Дивіться фільм у кінотеатрі «Україна» з 1 грудня!

Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Красивые фото, Фильмы, клипы, кинокартины, Григорий Чапкис, Смотреть, скачать клип, видео, Владимир Высоцкий, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Сергей Поярков, Артем Мех, Наталья Королевская, презентация, Никита Высоцкий
Загрузка...
Интер - программа на неделю