Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Ярослав Бондарчук , 21 августа 2013 в 09:39

У Києво-Печерському заповіднику відкрилась виставка художніх робіт Лесі Корж та Оксани Єрмолової

 20 серпня 2013 р. о 12-00 у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, в рамках культурно-мистецького проекту «ЛАВРСЬКИЙ ПЛЕНЕР», відкрилась виставка художніх робіт двох митців – Лесі Корж та Оксани Єрмолової.

В експозиції представлені живописні твори, виконані влітку 2013 року. Перед глядачем розкривається кольорове розмаїття пейзажів Києво-Печерської лаври, сповненої затишку і вмиротворення, сонця і квітів, ладу та чистої радості. Тут жінки і чоловіки, хлопці і дівчата, маленькі дітлахи і птахи, дерева і стіни – співають похвалу Творцю і Його Творінню. Начебто звичайні слова і дії сповнюються Божественного вже тут на Землі, а композиція робіт барвистою мелодією озвучує думки: «в простоті – щастя», «найпотрібніше близько – лишень поглянь і доторкнись», «Бог – є Любов».

Інший зміст творів живопису художниць пов’язаний із спостереженням за красою і величчю рідної землі з її мальовничими куточками і багатою історією та враженнями, отриманими в реальній дійсності.

Біографічні довідки:

Корж Леся Богданівна – народилась 1979 року в м. Хуст Закарпатської області. Освіту отримала в Ужгородському коледжі прикладних мистецтв ім. А.Ерделі, у Львівській Національній академії мистецтв, де навчалась на відділі «Художня кераміка». Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобула кваліфікацію художника кераміки, дослідника, викладача.

Починаючи з 1996 року брала участь у Всеукраїнських, регіональних та міжнародних художніх виставках, симпозіумах та пленерах. З 2012 року - член Національної спілки художників України. Її твори зберігаються в колекціях Національного Музею кераміки в Опішному, Національного музею-заповідника в с.Буші, музеї ЗАТ „А/Т Глини Донбасу” м.Слов’янськ, Хуській та Черкаській міських картинних галереях; приватних колекціях України, Словаччини, Польщі, Угорщини, Придністров’я, Канади, Австралії.

Здобувач наукового ступеня кандидата мистецтвознавства при Інституті Народознавства Національної Академії наук України ім. М. Рильського (м. Львів). Автор поетичної збірки ”Ладо-день” (2012 р.).

Контактні телефони: 0679475744, 0634828712.

Єрмолова Оксана Володимирівна – народилася 1977 року в м. Львові. Освіту отримала в Київському індустріальному технікумі за спеціальністю художник-керамік, навчалась у Львівській академії мистецтв, факультет – декоративно-ужиткове мистецтво.

Працює в жанрах декоративно-ужиткового мистецтва та живопису. Викладач Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Є учасником багатьох художніх виставок та живописних пленерів.

Кожний вихід на пленер для художниці – це радість від процесу пізнавання природного середовища і можливість невимушено, у вільному жанрі попрацювати у різних техніках, експериментуючи в пошуках власної пластичної концепції.

Контактний телефон: 0677343541.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!

Наша адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9 (внутрішнє подвір’я корпусу № 21, галерея), Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Оргкомітет заходу: (044) 406-63-59.

www.kplavra.kiev.ua/4136.html

Відкрив захід начальник науково-дослідного відділу музейних програм і проектів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Топилко

Відкрив захід начальник науково-дослідного відділу музейних програм і проектів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Топилко
картина, визуальное произведение, Выставка, Художники, Фото красивых, интересных людей, Киево-Печерская Лавра, Горовий Анатолій Васильович, Топилко Олег Васильович

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю