Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Лаврські дзвони»

Ярослав Бондарчук , 1 июня 2013 в 12:58

У Києво-Печерському заповіднику відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Лаврські дзвони»

29 травня 2013 р. у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику до Міжнародного дня захисту дітей вдібувся ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Лаврські дзвони».

У фестивалі взяли участь дитячі колективи з різних регіонів України: Київський Центр соціальної реабілітації для дітей; Студія художнього співу «Сузір’я» Миколаївського обласного будинку художньої творчості; Вокально-хореографічна студія «ГАЛ-АРТ» та Хореографічний ансамбль «Вишивана» Бродівського центру дитячої та юнацької творчості Львівської області; Дитячий будинок сімейного типу «Родина Кузьменко» смт. Вільшанка Кіровоградської області.

Головна мета проведення Фестивалю – підтримка та стимулювання дитячо-юнацької творчості, створення для дітей можливості творчого спілкування, виявлення нових талантів, ознайомлення зі зразками історико-культурної та духовної спадщини на прикладі Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Провідна тема Фестивалю - «1025 років Хрещення Київської Русі».

З вітальним словом до юних учасників фестивалю звернувся Генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Павлович Михайлина. Він наголосив, що згідно Указу Президента України В. Януковича, 2013рік оголошено Роком дитячої творчості. Діти – це наша радість і наше майбутнє. І ми будемо робити все можливе аби виявляти і розвивати творчі здібності у підростаючого покоління, прищеплювати любов до історико-культурної спадщини та допомагати у задоволенні їх інтересів і потреб.

Також Любомир Павлович висловив особливу подяку Синодальному інформаційно-просвітницькому відділу Української Православної Церкви за інформаційну та благодійну підтримку у проведенні фестивалю та подяку за співпрацю Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.

Після лекцій-екскурсій, огляду музейних експозицій та святкового концерту відбулось нагородження учасників фестивалю дипломами від Києво-Печерського заповідника та Благословенними грамотами від Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира. Кожен з учасників отримав подарунки від Синодального Інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви.

kplavra.kiev.ua/3877.html

Генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, доктор історичних наук Михайлина Любомир Павлович та Начальник науково-дослідного відділу музейних програм і проектів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Топилко привітали гостей та учасників заходу з відкриттям

Генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, доктор історичних наук Михайлина Любомир Павлович та Начальник науково-дослідного відділу музейних програм і проектів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Топилко привітали гостей та учасників заходу з відкриттям
Фестиваль, Фото красивых, интересных людей, Киево-Печерская Лавра, Топилко Олег Васильович, Михайлина Любомир Павлович, Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Лаврські дзвони»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю