Владимир Владимиров , 29 декабря 2018 в 17:00

У Києві відбулась презентація роману Оксани Щирби «Ілюзії великого міста»

Недільного вечора у Музеї Тараса Шевченка відбулась творчо-інклюзивна імпреза, презентація роману молодої, талановитої, української письменниці Оксани Щирби - "Ілюзії великого міста".

Історію про двох абсолютно різних хлопців, одному з них пощастило більше, іншому менше. Це гостросюжетний соціально-психологічний роман про психологічні та фізичні бар'єри в місті. Це книжка про бідних і багатих, успіхи та поразки, злиднів та меценатів, кохання та зраду...

Сергій Пантюк, який був редактором видання, в інтерв’ю зазначив: «Це дуже цікавий роман, це неочікувана тематика, це поєднання в окремих напрямках реальності з якоюсь містикою, але містикою великої Божої справедливості... Хто прочитає цей роман, він ще раз задумається про те, що все, що ти робиш в цьому житті, так чи інакше може обернутись проти тебе...»

У програмі вечора на глядачів чекали відверті історії від авторки, жива музика, театральна постанова за участю українських акторів, пісні та багато зустрічей з цікавими, творчими особистостями. На перших замовників книги чекали спеціальні подарунки від Оксани Щирби.

Метою заходу було також налагодження тісного діалогу між суспільством та владою з метою створення міста рівних можливостей - міста без бар’єрів, де усі різні, але усі рівні.

Бажаючі придбати книгу, можуть безпосередньо звернутись до авторки у Фейсбуці. 

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю