«SWEETLO»

Смотрите также: Богдан Буткевич

Богдан Ковальчук , 12 октября 2010 в 07:58

У Києві відбудеться презентація дебютного альбому гурту «SWEETLO» – «#1»

29 жовтня в клубі «Київ» відбудеться презентація дебютного альбому гурту SWEETLO – «#1» та кліпу на пісню «Goodbye, Ленін».

«#1» став результатом співпраці багатьох творчих людей. Думки та мрії цих неординарних особистостей і втілились в платівці «#1», яку Ви, власне, і зможете почути, побачити, а дехто і отримати на презентації.

Платівка «#1» була створена та записана спільно із вокалістом та гітаристом Nikto Niktoeff, який також виступив в ролі автора частини текстів та музики до неї. Пана Niktoeffа Ви, звичайно, зможете побачити та почути на презентації 29-го.

До платівки включені як «планові» альбомні пісні, так і «позапланові» композиції: «Сумніви», «Надія», «Свобода» та «Fall time sorrow», які були написані до телевізійного фільму «Вірю я: історія однієї перемоги» та відео-проекту Сергія Долбілова «Пусть ТАК…». В плани гурту не входило включення цих треків до дебютного диску, але, на думку гурту, треки вийшли настільки цікавими та самобутніми, що заслуговували на власне життя поза відео-форматом. До речі, на трек «Fall time sorrow» наразі ведуться зйомки другого кліпу гурту спільно із відомою династією арт-хаус митців Ляпіних.

Кліп на пісню «Goodbye, Ленін», створений спільно із режисером Миколою Гораком у 2009 році, був першою серйозною відео роботою гурту та іще однією віхою у співпраці із паном Nikto Niktoeff, який зіграв головну роль в кліпі. Назва кліпу говорить сама за себе. Більше Ви зможете дізнатись та побачити на презентації.

У програмі заходу: прес-конференція, фуршет, перегляд дебютного кліпу «Goodbye, Ленін», а також виконання наживо альбомних та нових пісень гурту SWEETLO.

Початок 29 жовтня 2010 о 20.00.

Клуб «Київ», вул. В. Васильківська (Червоноармійскьа), 19 (0-й поверх кінотеатру «Київ»)

Акредитація за телефоном: (097) 026 26 26 (Богдан Ковальчук)

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Концерты, шоу, представления, Анонси, афіша, запрошення, «SWEETLO», Богдан Буткевич

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю