Алена Че , 12 декабря 2017 в 13:41

У Києві презентували «Книгу Добра»

9-го грудня 2017 року у Мистецькому Арсеналі відбулась презентація "Книги добра" за участю Президента України Петра Порошенка. Даний захід відвідав і ведучий телепроекту «Подружки», журналіст Ростислав Ворох.

"Книга Добра" - Міжнародний соціальний проект, який об'єднав тисячі дітей і дорослих, щоб відшукати історії про добро.

Керівник Проекту: Почесний консул Угорщини у м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській обл. Василь Вишиванюк.

Координатор Проекту: БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем» на чолі із Президентом Фонду, народною артисткою України Катериною Бужинською, Віце-Президентом Дмитром Мормулем та виконавчим директором Іриною Рабарською.

Співорганізатори Проекту: Центр української культури у м.Таллінні (Естонія) в особі керівника Анатолія Лютюка, Державне самоврядування українців Угорщини в особі Президента Юрія Кравченка, ГО "Громадська ініціатива Галичини" в особі голови правління Лесі Качурової, Почесне консульство Угорщини у м.Івано-Франківськ та області в особі Консула Василя Вишиванюка та Почесне консульство Угорщини у м.Львові в особі Консула Лариси Малех

Міжнародний соціальний проект реалізовується за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна та з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара.

Більше 300 тис. дітей та дорослих взяли участь у створенні Книги Добра.

На перших етапах проекту діти з усіх регіонів України писали реальні історії про добро та малювали ілюстрації до них. З них редакційною радою на чолі із лауреатом Шевченківської премії в галузі літератури Марією Матіос було обрано 50 найкращих, які й увійшли в Книгу Добра.

Створювалась вона у майстернях Центру української культури м.Таллінні (Естонія). Зшили її із унікального паперу (черпаного), виготовленого вручну із привезених з України клаптиків тканин з одягу авторів творчих робіт, та з рослинних зерен.

"Книга Добра" має на меті стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру в мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях і показати всьому світові Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

100 юних переможців конкурсу малюнків "Добро очима дітей", 100 активних учасників Проекту та 50 учасників історій, відібраних до "Книги Добра", матимуть змогу презентувати "Книгу Добра" в одній із 50-ти країн світу - стануть очевидцями її передачі адресатам. Насамперед, її передадуть в Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександріївську бібліотеку (Єгипет).

В Україні презентували «Книгу Добра»

Загрузка...
Интер - программа на неделю