Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 23 ноября 2017 в 15:24

У Черкасах відкривається «Кремнієва долина»!

Поки багато українців пакують валізи та їдуть працювати закордон, прогресивні українські компанії переконують, що найкращу та найцікавішу роботу можна знайти саме тут!

Уже у квітні 2018 року потужна українська компанія Ukravit – виробник хімічних речовин для рослин – планує відкрити у Черкасах «Кремнієву долину» – науково-дослідний центр на території 2500 м2 – надаючи науковцям і студентам можливості для реалізації своїх проектів. Про це розповів Віталій Ільченко, власник групи компаній Ukravit, на підсумковій прес-конференції 21 листопада в Києві.

У дослідному центрі буде підземна теплиця, де можна буде цілорічно проводити досліди на різних рослинних культурах. Вже закуплено освітлювальне обладнання виробництва США та Японії. Найновіше обладнання для лабораторій підбирали швейцарські фахівці, тому іноземні науковці вже висловили свою зацікавленість попрацювати в Україні.

Для непосвячених у тему агро додам, що зараз цей сектор економіки в Україні розвивається дуже динамічно. Агрокомпанії пропонують високі зарплати, великі можливості для кар’єри, у тому числі, на міжнародному рівні.

До прикладу, Віталій Ільченко так розповів про свій досвід поїздки разом з делегацією українських бізнесменів на Інвестиційний форум у Дубаї: «Наша делегація була однією з найбільших та найсильніших. Іноземні відвідувачі були здивовані, що українські аграрії пропонують на світовому ринку не лише сировину, а й високотехнологічні розробки в агрохімії, програмному забезпеченні і активно виходять на міжнародний рівень».

Ukravit: для України не словом, а ділом!

Ukravit: для України не словом, а ділом!

Віталій Ільченко: Україна цікава світові своїм інноваційним потенціалом

Віталій Ільченко: Україна цікава світові своїм інноваційним потенціалом

«Кремнієва долина» у Черкасах! І це тільки початок...

«Кремнієва долина» у Черкасах! І це тільки початок...

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю